Přejít na výpis diskuzí

Senátoři ČSSD navrhují zrušení prvních tří dní marodění zdarma

19.12.2014 19:18
11 příspěvků

Pokud Senátem projde návrh ČSSD na zrušení takzvané karenční doby, mohli by zaměstnanci dostávat náhradu mzdy i během prvních tří dní pracovní neschopnosti. Úprava by měla pomoci zejména lidem s nižšími příjmy, pro které jsou tři dny bez nároku na mzdu citelným výpadkem v rodinném rozpočtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • bohužel jen navrhují... *7*
 • Lidé s nízkými příjmy a sociálně slabší neplatí nic, lidé s normálním příjmem platí školky, školy, obědy, za léky, za doktory, za dojíždění do práce a jsou na tom vlastně hůř než sociálně slabí, protože jim nezbude tolik jako sociálně slabým.
 • Míra Kalousek pukne vzteky,pokud se to bude realizovat....
  • *1* *1*
 • ilir
  a plný plat + náhrady jako poslanci a senátoři v dočasné pracovní neschopnosti v délce 6 měsíců !!!!
  Šest měsíců žádné kontroly a buzeraci jako poslanci a senátoři,městští zastupitelé-prostě se jen do firmy pošle lístek bo zavolá-nejdu na šichtu nebo na směnu ze zdravotních důvodů a zaměstnanec dostane nezkrácenou mzdu jako poslanci a senátoři !!!! a teprve po roku se jim zkrátí odměny jako zastupičům,poslancům apod.!!!!
  V době dočasné pracovní neschopnosti se smí zaletět si do Karibiku-jako poslanci a senátoři nebo si zajed na chatu...dle libosti !!!!
  Dělník,pracující,zaměstnanec nesmí a tihle povaleči,vyžírky a hovězí placení z daní dělníků můžou vše !!!
  Jsme v bordelčekostánu !!!! *12* *12* *12* *12*
 • Konečně jdeme do reality ,protože dělat otroka různým takovým gaunerům ,ale že to nevolnictví trvalo celých 25 let je ostuda a ještě oslavovat totalitní režim a tak velkou zajíždku.Ani se nedivým,že tady nebyl žádný pokrok a návrat do 19.století.
 • Vracíme se do reality ? To je dobře.
  Pravicové vlády jen sály z občanů, a to bylo špatně.
 • No vida. Návrat do modelu před Topolánkovým experimentem. Koneckonců, proč by měl mít poslanec náhrady za nemoc od prvního dne a daňový poplatník, který ho živí, ne???
 • Souhlasím, už ani nepamatuji kdy jsem se pořádně vymarodil. Tři dni bez peněz je u mě cca -3000,- Kč ve výplatě a to je sakra znát když živíte rodinu a dvě děti na vejšce, to aby jsme jedli jen suché rohlíky. *16*
 • Ono se bude něco platit a rozpočet ani státu ani zaměstnavatelů ani nikoho to nezatíží? Co je to za blbost? Když se někam něco zaplatí, tak to jinde ubyde - základní postulát ekonomie.
  Jinak jsem pro, Když nebude krátké marodění za nula, zmenší se takové to přecházení nemocí a šíření bacilů mezi spolupracovníky
 • Ti pitomci to tam plácají ode zdi ke zdi.Voliči,styďte se ! Místo hlasovacích lístků vám měli do rukou na.rat!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit