Přejít na výpis diskuzí

Separatisté 'znárodnili' doly v Donbasu. Části Ukrajiny může přijít o elektřinu

1.3.2017 9:49
24 příspěvků

Všechny ukrajinské podniky a zejména doly umístěné v Donbasu prohlásili proruští separatisté za znárodněné. Uhlí, na kterém je závislá řada ukrajinských elektráren, chtějí prodávat do Ruska. Svým krokem reagují na dopravní blokádu povstaleckých území, která trvá už od začátku února.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobře jim tak,udajny poklidný mejdan proti olygarchovi a nakonec parlament plný zase olygarchu a nácků. Díky Mutti a usa
 • Jednoduché zrychleně přijmem UA do NATO a EU a a bude klid.Ovšem to by někdo musel chtít tak že smůla.
  • bezregistrace
   nu a zde bijce do prvního útok na nepřátelské pozice.
   • špatně pochopil já Doněcku fandím.jen mě štve že se jenom tom co se má dělat kecá.tak jsme dal jeden z mnoha příkladů kdy to stejně nikdo neudělá.jen se bude pořád tlachat.UA nikoho nezajímá stejně jako Somálsko a další země kde TEĎ umírají lidé.
 • stateční jsou tihle Novorossijci! Sami se postavili proti ukrofašistům a vítězí!
 • Ti, co se kryjí za civilisty, nic jiného nejsou. A zločinci na východě Ukrajiny podporovaní Kremlem rozmisťují děla a raketomety do obydlených oblastí, odkud ostřelují Ukrajinskou armádu.
  proruští teroristé umístili dělo na dětském hřišti, v oblasti, kde žijí civilisté včetně žen a dětí. Dokonce z něj několikrát vystřelili. Důkazů o takových zločinech je ovšem daleko víc. Separatistické bandy podporované a vyzbrojované Moskvou běžně usazují děla a raketomety v obydlených místech. Tak je tomu třeba i na donbaských sídlištích a odtud střílí na své protivníky. Jejich vinou tak už zemřel na deset tisíc lidí.

  Ovšem v Makijivce se zločinci přepočítali. Tamní obyvatelé už těchto podlostí měli dost, rázně si vyšlápli na separatistické zločince a důrazně je žádali, aby si dělo odvezli pryč a neriskovali jejich životy.
 • Jak Ukroši hospodaří, můžete vidět na
  https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/tezba-jantaru-na-ukrajine/r~6d48d9aefc0a11e68af8002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-3
  A to je jen o jantaru. Hrůza domyslet jak je to s tím ostatním.Tak se nelze divit, že kdo může, tak chce samostatnost a nebo utíká pryč ze země.Pochopitelně kromě oněch oligarchů a jejich nohsledů. Ale až tam bude všude
  ona spálená země jako ve videu, zmizí i oni. A už aby to bylo. Země a příroda se ovšem nespraví za roky........
  • Pokud ruská menšina na Ukrajině nechce žít na Ukrajině tak si může sbalit
   kufry a táhnout do Putinova fašistického Ruska. Na to mají právo a nikdo jim nebrání.
   Ale nemohou jako zločinci krást Ukrajinské území. Když žijí na Ukrajině tak podléhají
   ukrajinským zákonům.

   Proč neuvdeš ty ruskej klaune statististiky z pobaltských států? Vím proč.
   Protože pobaltské státy orientované na EU mají lepší hospodářské výsledky než tvé
   Rusko. Což už se vám rusákům ovšem do propagandy nehodí
   • Proč neodešli kosovští Albánci do Albánie? Podle tvé teorie tak měli učinit, protože žili v Srbsku, podléhali srbským zákonům. Chce to měřit všem a všude stejným metrem. A prosím neurážet jiné diskutéry, protože takto se takovéto diskuse postupně propadávají někam na úroveň žumpy a odpuzují inteligentní lidi. O to vám demokratům možná jde.
    • Já jsem jak proti krádeži Kosova tak proti ruské krádeži Krymu.
     Oba dva případy jsou zločinem a porušením mezinárodního práva.

     Do směšné pozice se dostáváte vy milovníci Putinchána.
     Krádež Kosova vám vadí ale krádež Krymu podporujete. Jakpak se tomu říká? Jo pokrytectví
     • Kosovem byla otevřena Pandořina skříňka. To, co se dnes v Evropě děje, je toho přímým důsledkem. A plnou odpovědnost za to nesou USA a evropští "demokraté".
      • to není omluva pro ruské krádeže ukrajinského území.
       Zločin je zločinem. to že soused ukradl jablko tě neomlouvá když ho ukradneš také.
       Oba jste zločinci.
 • Je to jednoduché, Ukrajina musí nechat Krym, Luhanskou a Doněckou republiku být tak, jak si přejí. Banderismem se nic na Ukrajině k dobrému neobrátí. Můžete nesouhlasit, můžete se vztekat jak chcete, ale buď to bude takto, nebo bude pokračovat válka, která ale na tomto stejně nic nezmění. Zdroje k dalšímu rozkrádání Ukrajiny jejími představiteli nejsou a nebudou. USA ani EU Ukrajinu nad vodou už držet nebudou.
  • Je to ještě jednodušší rusofile tiradore.
   Tvoje fašistické Rusko musí přestat krást Ukrajinské území Doněck a Luhansk.
   Jinak bude válka a tvé fašistické Rusko bude jako jeho vzor Hitlerovské Německo poraženo. Už těch vašich krádeží sousední půdy bylo až dost.

   Jinak na fašismus nenadávej když podporuješ Rusko.
   Ruský komunistický režim povraždil více milionů lidí než fašistický režim.
 • Bezva: Krym je na ukrošistech zcela energeticky nezávislý!
  21:23 13.02.2017
  „Ukrajina neplánuje obnovit dodávky elektrické energie na Krym, žádná jednání neprobíhají,“ oznámil ministr energetiky Ukrajiny Igor Nasalik v přenosu televizního kanálu „112 Ukrajina“.

  „Nedodáváme na Krym ani jeden kilowatt elektrické energie, a ani nejednáme o tom, že možná budeme dodávat (elektrickou energii)," řekl ministr.
 • Když UK nebude mít dost elektřiny pro sebe, odpojí Krym, který je na UK závislý ze 100 %.
  *1* *1* *1*
 • Tak mě napadá...Z jaké příčiny, prapříčiny se tehdy stalo že vstoupila rudá armáda do Evropy? V muzikálu Drákula je perfektní myšlenka-"že rukou lotra jiní lotři padnou". Kolik těch lotrů ještě na světě je? Tedy oko za oko, zub za zub. Tyhle krvavé praktiky "náboženské"...Jak dlouho ještě? Až budou všechny oči vypíchnuty a zuby vyraženy?
 • Kosovo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit