Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže příznivci muslimů můžete čekat odřezání hlavy zaživa! Už se těšíte?
  • Třeba mu pomůže humanitárni Amerika, uvidíme
  • Pokud nekdo nepovazuje islam za budoucnost Evropy (na rozdil od pani Mogherini ci p. Merkel, ktere toto verejne prohlasuji),
    muze se stat clenem hnuti ,,Islam v Ceske republice nechceme"= Blok proti islamu.
    Nejde o rasismus, xenofobii apod., ale o zachovani nasich demokratickych hodnot.
    Viz stranky ,,ivcrn".
  • Dobrej muslim je jen ten co čuchá ke kytkám zespoda!
    • A proč zrovna ke kytkám? Jistější by bylo zespodu k naftě.
  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Sa%C3%BAdsk%C3%A1_Ar%C3%A1bie
  • Každá společnost dospěje na určitou úroveň a není vhodný se do ní nějak vměšovat neboť potom následuje to, co nyní zažíváme. Hromadný vpád vetřelců. Takže ať se bijí mezi sebou. Naopak z našeho hlediska je to OK.
  • Islám není náboženství-je to totalitní ideologie přivedená k dokonalosti...
  • klasika tohle barbarství je tolerovatelné jen proto že jsou to kámoši USA.
  • .....vzdycky jsem si myslela, ze Saudi jsou hrdi lide, asi jsem se spletla.....zabiji.....a v tom neni hrdost, to je zbabelost.....to prece nejde jen tak zabit, ono to vlastne jde lehce,az moc lehce.....chce se mi brecet.... Kumule, co to povidas.....tak to prece neni.....hlasuji pro zivot, prosim o milost.....
  • Vážení tady názorně vidíme co na tu svoloč platí a jakými pravidly se řídí.Naše tresty jsou jim k smíchu!!!!!Takto rozhodl soud který je pro ně respektovaná instituce.Všude hlásají že jim smrt nevadí a jsou vykoupeni tak potom nechápu proč se mladík odvolává.A co se trestu týče posuďte sami co je lepší jestli podřezání nebo setnutí....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit