testovaci text

Diskuse pro Článek

Sexuální násilí zažila každá devátá Evropanka

14. 11. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Každá devátá žena v Evropské unii zažila nějaké sexuální násilí. Pět procent žen se stalo obětí znásilnění a 55 procent jich má zkušenost se sexuálním obtěžováním. Vyplývá to z výzkumu ve všech ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 19

napsat komentář

meshiash tiscali.cz

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Opice se chovají přirozeně,tak že když samec potká samičku tak jí prostě znásilní ať chce a nebo ne.To co sem do evropy přichází jsou jen opice.To znamená že za pár let tu budou jen opice který budou znásilňovat naše samičky...už to vy sluníčkářský tupci chápete? *16*
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

rosta.adam tiscali.cz

0 souhlasí, 3 nesouhlasí

No, opice už tady jsou pěkně dlouho. Nutno říct, že vy vaším opičím projevem to jen potvrzujete. Ač fake-news media říkají něco jiného, jako člověk který měl tu možnost se s příchozími setkat mohu říct, že procentuálně příchodem uprchlíků znásilnění ubude, neb ty lidi mají ty hodnoty, ke kterým se lidi jako vy sice hlásí, ale nemají je ani náhodou.
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

meshiash tiscali.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Je velice těžké vysvětlit bláznovi že je blázen....
19.11. (5 dnů)
vlákno reagovat

Jj (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

tak že po uspěšné sexuální revoluci je tu zase doba temna?
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

No- jestli mají za to "sexuální násilí" i pohlazení ruky, pozadí či kolena, tak je to možná i víc. A až přijdou normální chlapi z migrace a ne podělaní a "novým pořádkem" zpitomělí evropané, tak to bude zažívat každá a ne jednou....
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jojo jak v německém Kolíně ta silvestrovska šulinovačka,kterou tutlali!!!
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

Zzzzz (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Sexuální násilí zažila každá devátá Evropanka.A to mě má těšit nebo víc nasssrat?
15.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

dzixy (inkognito)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zajímavá matematika. Nejprve každá devátá žena poznala sexuální násilí, a přitom 55% žen má zkušenosti se sexuálním obtěžováním. Schází již jenom objasnit, co je sexuální násilí a co obtěžování. I když je pravda, že na ženách by nic takového nemělo být nikdy praktikováno. Ale slyšel jsem vyprávět chlapy, kteří mluvili také o tom, že i muži bývají obtěžování, znásilňování. Jenom nevím, zda ženami, nebo jenom muži. *5*
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

Tomas (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

sex se ženou si troufnou provozovat v dnešní době jenom šílenci... takže stačí pozavírat všechny chlapy co by souhlasili se sexem se ženou a je to (když si uvědomují že sex je špatně tak do vězení, v opačném případě do psychiatrické léčebny a až si to uvědomí, tak do vězení).

Výchova už mění i sexualitu mladých... polovina britů ve věku 18-24 se hlásí k alespoň částečné homosexualitě.
14.11. (10 dnů) upraveno v 19:54
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Vcera jsem četl,ze v německé zoo 23lety migrant že Sýrie znásilnil poníka.
Tzn. Kozy v tom nejsou sami.
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

jura (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

na slimáky platí sůl a věpřové maso
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jeden rok jsem měl na zahradě spousty slimáků. Přes den byli někde zalezlí, navečer vždy vylezli a tak jsem je pochytal a utratil. A tak jsem se jich zbavil. Ale potvory nakladly vajíčka a za půl roku s vylíhli nové. Tak jsem to pochytání a utracení zopakoval. A teď se objeví na zahradě sem tam nějaký slimák a hned ho utratím. A je pokoj.
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

jura (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

počkej za pár let budeš mít na své zahradě nový druh slimáků černých, je to agresivní druh velice nebezpečný
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jen klid, juro, pořídím si vepříka a na zahradu pejska... *3*
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

meshiash tiscali.cz

Bych si dovolil mistře doplnit myšlenku....
na slimáky platí hůl a věpřové maso,jo a taky se prý strašně bojí strašidel duchů tmy a taky když jim koza zahne s kozlem *1*
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat

Udivený (inkognito)

12 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zajímavé, bílý heterosexuální muž nesmí ženě sáhnout na koleno, zatímco slimák může kamenovat a žádné feministce to nevadí.
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

Hroch (inkognito)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

To je něco jinýho, slimák je "samec odjinud".
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

Petra (inkognito)

Je vidět, že se příliš neinformujete a pak píšete nesmysly, pane Udivený. Například íránské feministky už dlouhou dobu vedou kampaň White Wednesday, která vystupuje proti povinnému nošení hijabu a mnohému dalšímu. Dochází ke střetům s tzv. morální policií atd. Hnutí si získalo poměrně širokou podporu, připojují se k němu i muži bránící práva svých dcer, manželek, spolužaček. UTFG a dozvíte se víc ;)
15.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

rosta.adam tiscali.cz

Možná by bylo dobré říci, že současná emancipace žen je poměrně nová, jen asi sto let. (A mnozí křesťané či jim podobní ji nevzali na milost).
Samozřejmě už v Bibli, z níž vychází Korán, je jasně napsáno, že muž a žena si jsou rovni. Ovšem v naší křesťanské společnosti se to ustavilo teprve před asi sto lety.
15.11. (9 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.