Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opice se chovají přirozeně,tak že když samec potká samičku tak jí prostě znásilní ať chce a nebo ne.To co sem do evropy přichází jsou jen opice.To znamená že za pár let tu budou jen opice který budou znásilňovat naše samičky...už to vy sluníčkářský tupci chápete? *16*
    • No, opice už tady jsou pěkně dlouho. Nutno říct, že vy vaším opičím projevem to jen potvrzujete. Ač fake-news media říkají něco jiného, jako člověk který měl tu možnost se s příchozími setkat mohu říct, že procentuálně příchodem uprchlíků znásilnění ubude, neb ty lidi mají ty hodnoty, ke kterým se lidi jako vy sice hlásí, ale nemají je ani náhodou.
      • Je velice těžké vysvětlit bláznovi že je blázen....
  • tak že po uspěšné sexuální revoluci je tu zase doba temna?
  • No- jestli mají za to "sexuální násilí" i pohlazení ruky, pozadí či kolena, tak je to možná i víc. A až přijdou normální chlapi z migrace a ne podělaní a "novým pořádkem" zpitomělí evropané, tak to bude zažívat každá a ne jednou....
    • Jojo jak v německém Kolíně ta silvestrovska šulinovačka,kterou tutlali!!!
  • Sexuální násilí zažila každá devátá Evropanka.A to mě má těšit nebo víc nasssrat?
  • Zajímavá matematika. Nejprve každá devátá žena poznala sexuální násilí, a přitom 55% žen má zkušenosti se sexuálním obtěžováním. Schází již jenom objasnit, co je sexuální násilí a co obtěžování. I když je pravda, že na ženách by nic takového nemělo být nikdy praktikováno. Ale slyšel jsem vyprávět chlapy, kteří mluvili také o tom, že i muži bývají obtěžování, znásilňování. Jenom nevím, zda ženami, nebo jenom muži. *5*
  • sex se ženou si troufnou provozovat v dnešní době jenom šílenci... takže stačí pozavírat všechny chlapy co by souhlasili se sexem se ženou a je to (když si uvědomují že sex je špatně tak do vězení, v opačném případě do psychiatrické léčebny a až si to uvědomí, tak do vězení).

    Výchova už mění i sexualitu mladých... polovina britů ve věku 18-24 se hlásí k alespoň částečné homosexualitě.
  • Vcera jsem četl,ze v německé zoo 23lety migrant že Sýrie znásilnil poníka.
    Tzn. Kozy v tom nejsou sami.
  • na slimáky platí sůl a věpřové maso
    • Bych si dovolil mistře doplnit myšlenku....
      na slimáky platí hůl a věpřové maso,jo a taky se prý strašně bojí strašidel duchů tmy a taky když jim koza zahne s kozlem *1*
    • Jeden rok jsem měl na zahradě spousty slimáků. Přes den byli někde zalezlí, navečer vždy vylezli a tak jsem je pochytal a utratil. A tak jsem se jich zbavil. Ale potvory nakladly vajíčka a za půl roku s vylíhli nové. Tak jsem to pochytání a utracení zopakoval. A teď se objeví na zahradě sem tam nějaký slimák a hned ho utratím. A je pokoj.
      • počkej za pár let budeš mít na své zahradě nový druh slimáků černých, je to agresivní druh velice nebezpečný
        • Jen klid, juro, pořídím si vepříka a na zahradu pejska... *3*
  • Zajímavé, bílý heterosexuální muž nesmí ženě sáhnout na koleno, zatímco slimák může kamenovat a žádné feministce to nevadí.
    • Je vidět, že se příliš neinformujete a pak píšete nesmysly, pane Udivený. Například íránské feministky už dlouhou dobu vedou kampaň White Wednesday, která vystupuje proti povinnému nošení hijabu a mnohému dalšímu. Dochází ke střetům s tzv. morální policií atd. Hnutí si získalo poměrně širokou podporu, připojují se k němu i muži bránící práva svých dcer, manželek, spolužaček. UTFG a dozvíte se víc ;)
      • Možná by bylo dobré říci, že současná emancipace žen je poměrně nová, jen asi sto let. (A mnozí křesťané či jim podobní ji nevzali na milost).
        Samozřejmě už v Bibli, z níž vychází Korán, je jasně napsáno, že muž a žena si jsou rovni. Ovšem v naší křesťanské společnosti se to ustavilo teprve před asi sto lety.
    • To je něco jinýho, slimák je "samec odjinud".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit