Přejít na výpis diskuzí

Sieg heil, mopslíku...

24.4.2018 20:24
Lukáš Strašík 5 příspěvků

Kde končí legrace, a kde už to začíná smrdět průšvihem? Kde končí svoboda projevu, a kde už začíná konflikt se zákonem? Co je ještě soukromé, a co už ne? Jak snadno se bezúhonný občan stane kriminálníkem? A není trestání drobných nešvarů spíše kontraproduktivní? Tyto a další otázky znovu vyvolal případ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČRO včera veřejně odvysílala že Trump i Macron jsou z obchodních rodin a že řídí stát jako firmu.A že je to v pořádku.Proč tomu tak ale není v pořádku když to chce dělat Babiš?
    • mínus za pravdu v čro?
  • Tunisan z ochranky Ládina žije několik let v Německu od státu má bydlení a rodinka má na útratu sociálku 1000EUR.No nevim kolika normálně pracujícím po odečtu bydlení zbývá 26 000 na rodinnou útratu,a to nejen v ČR.Takže jedna unie a ještě by Merkel a mamánek Macron chtěli abychom jim na to přispívali,no neni někde chyba? a to není o vystoupení z Unie, ale o rovnováze platů a snad by se měli mít lépe ti co pracujou než přivandrovalec a ještě s takovou minulostí.
  • Hrubě a urážlivě? Tak na to je v DDR nový zákon. Už celé měsíce tam nelze napsat křivého slova o přivandrovalcích. Na netu a už vůbec ne tiskem.Už celé měsíce nelze v DDR nazývat věci pravými jmény. Obyčejný bezcenný muslimák si tam může dělat co chce. Ošahávat holky šmelit s fasovanými hadry verbálně napadat kolemjdoucí. Bezcenný balast z Afriky se stal skoro nedotknutelným. Vše díky hlupani z Berlína.Samozřejmě že na to doplatí. Kolik let trvalo Francii než včera odlasovali, že imigranti jsou především kriminálníci.Po tolika obětech trochu pozdě - frantíci.
    • To je jednoduché musí dělat a hotovo a to neni jenom o imigrantech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit