testovaci text

Diskuse pro Článek

Sieg heil, mopslíku...

24. 4. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Kde končí legrace, a kde už to začíná smrdět průšvihem? Kde končí svoboda projevu, a kde už začíná konflikt se zákonem? Co je ještě soukromé, a co už ne? Jak snadno se bezúhonný občan stane ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

Asi tak (inkognito)

7 souhlasí, 5 nesouhlasí

ČRO včera veřejně odvysílala že Trump i Macron jsou z obchodních rodin a že řídí stát jako firmu.A že je to v pořádku.Proč tomu tak ale není v pořádku když to chce dělat Babiš?
25.4. (30 dnů)
vlákno reagovat

Asi tak (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

mínus za pravdu v čro?
25.4. (30 dnů)
vlákno reagovat

kumul tiscali.cz

16 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tunisan z ochranky Ládina žije několik let v Německu od státu má bydlení a rodinka má na útratu sociálku 1000EUR.No nevim kolika normálně pracujícím po odečtu bydlení zbývá 26 000 na rodinnou útratu,a to nejen v ČR.Takže jedna unie a ještě by Merkel a mamánek Macron chtěli abychom jim na to přispívali,no neni někde chyba? a to není o vystoupení z Unie, ale o rovnováze platů a snad by se měli mít lépe ti co pracujou než přivandrovalec a ještě s takovou minulostí.
24.4. (31 dnů)
vlákno reagovat

Nově i v DDR. (inkognito)

25 souhlasí, 2 nesouhlasí

Hrubě a urážlivě? Tak na to je v DDR nový zákon. Už celé měsíce tam nelze napsat křivého slova o přivandrovalcích. Na netu a už vůbec ne tiskem.Už celé měsíce nelze v DDR nazývat věci pravými jmény. Obyčejný bezcenný muslimák si tam může dělat co chce. Ošahávat holky šmelit s fasovanými hadry verbálně napadat kolemjdoucí. Bezcenný balast z Afriky se stal skoro nedotknutelným. Vše díky hlupani z Berlína.Samozřejmě že na to doplatí. Kolik let trvalo Francii než včera odlasovali, že imigranti jsou především kriminálníci.Po tolika obětech trochu pozdě - frantíci.
24.4. (31 dnů)
vlákno reagovat

kumul tiscali.cz

9 souhlasí, 7 nesouhlasí

To je jednoduché musí dělat a hotovo a to neni jenom o imigrantech
24.4. (31 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.