Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy podle paní Šiklové,měli VV odejít z vlády a nadále ji podporovat.Podporovat nadále rozkrádání toho,co ještě rozkradeno nebylo a ožebračování osmdesáti procent obyvatelstva.Logika hodná paní itelktuálky,ražení vydřiduchů a zlodějů.Měl jsem o té paní jiné mínění.Buď je poznamenaná věkem,nebo se zbláznila.To tu klidně mohli dál vládnout komunisté.Protože zločinů na národě v takovém rozsahu se nikdy nedopustili.
    • Vždyt to VV podporují už rok.... Tak je asi jedno (aspoon mně), jestli to budou podporovat vně nebo uvnitř, ne...
  • S takovými vykuky,se kterými se John dal do spolku bylo jasné,že maximálně z pořádnégho politického svinčíku,může pomoci udělat svinčík ještě větší.
  • Radku Johne, kam jste se to, proboha, dostal....
    • Do VV. Máš recht, že dostat do VV, stejně jako do holportu s ODS a TOP, je hrůza, ale vybral si sám a rád. :-)
  • Když vidím tu drzou KOčí, tak se mi otevírá kudla v kapse.- TA SPROSTÁ NÁNA se nestydí ještě vystrkovat ten její hnusnej ksicht.
    • Já když vidím kohokoli z VV a vlastně celé koalice, otvírá se mi kudla v kapse. Může bejt hůř?
  • Paní Šiklová kope za ODS. ODS je zprofanovaná , plná intriků, korupce a lži. Neštít se ničeho. I ty pomluvy na VV pochází z dílny ODS.
  • Ona totiž paní Šiklová kope za Zelené. Já když vidím Kočí, tak si říkám, zda to není chlap v sukních ? Její vlasy mi připadají jako paruka, obzvlášť cestička působí velmi nepřirozeně.
  • Bárty je škoda - byl to první z čeledi Pinocheta, který v tomhle hnoji vykvetl. Nic než diktatura nám už nepomůže.
  • no papír snese všechno
  • Česká politická scéna-úplně mimo realitu.Je to ksindl vedle ksindla.Nám némcům jsou k smíchu.
    Porevoluční uslintanej ženich i dnešní do sebe zahleděnej Pelikan (slavná německá firma na výrobu
    psacích potŕeb)Je vidět,že si češi neumí ani vládnout.Aspoň se svět má čím bavit.Politici v česku
    potŕebují bić jak soli.Německo se stačilo sjednotit,srovnat svou měnu,rozvinout průmysl,i automobilový(skoda)a česko díky svým politikům-vesele do prdele!
    • S tím bičem bych souhlasil a to kam jde Česko jste určil přesně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit