Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Potřeboval bych občas také šikovného ajťáka. Už mám dost těch
    pošklebků od dětí, když se jich potřebuji na něco zeptat, tak se mi akorát
    posmívají. Já počítač potřebuji k práci, ale umím na tom jen to svoje. Každá
    jiná věc nebo hláška mi to hned rozhodí. 

    • Našel jsem online šikovné ajťáky, kam stačí zavolat a oni problém vždy hned vyřeší. Teda alespoň u mě to tak bylo. 

      • To je něco placeného? Kolik to případně stálo?

        •  Je to online pomoc marwin.help , můžete si jejich službu vyzkoušet i zdarma

  • Hledal jsem pro kamaráda ajťáka vhodný dárek k narozeninám, a našel jsem https://www.bastard.cz/panska-mikiny/nerozlucni-kamaradi-panska-mikina-1485/?r=431180

    • Možná najdeš i něco tady https://www.t-shock.eu/cs/potisky/pocitacove+panske+mikiny nebo pokud by jsi hledal tričko, tak zkus tohle https://www.t-shock.eu/cs/potisky/pocitacove+panska+tricka, narozeniny má za chvíli.

    • Co třeba pěkný pouzdro nebo obal na telefon odtud . U nás to zabralo parádně. A letos chci podarovat i lidi nezasvěcené do kompjůtrů.

  • Nemůžete mi prosím někdo dohodit spolupráci na projektech IT, kde bych nabral nové dobré zkušenosti? nehledám práci, tu mám a dobře placenou, ale chtěl bych se naučit něco nového.

    • Co přesně děláte? na co se specializujete?

      • Pracuji jako javaScript vývojář, už několik let, zkušeností mám s tímto opravdu hodně, ale chtěl bych se naučit i něco nového....

        • Já jsem už asi rok regnutý u společnosti coolpeople, která dohazuje práci IT pracovníkům, stačí se u nich registrovat, a zadat Vaše zaměření, potom budete mít práci dohozenou přímo na míru.

  • Data mining zřejmě zdaleka nejsou vyčerpávajícím způsobem obsažné myšlenkové vzorce s "maximálním" množstvím dat. Nad různými množinami souhrnů informací a algoritmů jsou dle mého názoru vyšší kategorie vkládající do vyhodnocování (ne)konečného množství dat vyšší řád, jako třeba intuice, kterou lze charakterizovat jako veličinu, v níž se v dokonalé jednotě prolínají myšlení, city, vnímavost atd. Navíc se v současnosti už někteří vědci vážně zabývají kategoriemi nadpřirozenosti. A též navíc v mikrosvětě, našem světě a na úrovni mezigalaktických vzdáleností panují naprosto odlišné zákony, jejichž vzájemné interakce jsou výzvou na poli poznání, hlavně v otázkách předpovědi budoucnosti.
    • Souhlasím. O tom by se dalo dlouho diskutovat. Pokud jde o to "nadpřirozeno", záleží na tom jak to budeme definovat. Takové poznatky kvantové fysiky? Nejsou vlastně "nadpřirozené"? Nebo při cestování do "nitra" hmoty. Hmota není složena z konečných "kuliček", které v atomech kolem sebe obíhají jako planety. Když postupujeme hlouběji, tak jsou to vlastně zhuštěná místa energie. Už A. Einstein věděl, primární není hmota, "zrnka" nebo "kuličky", ale energie a dokazoval, že E =  m.c2 (energie = hmota x rychlost světla na druhou). Nyní existují studie dokazující, že ani energie není primární, ale že je to koncentrovaná informace.

      Na druhou stranu říkáme, že vesmír vznikl Velkým Třeskem (Big Bang). Ale co třesklo, kde to třesklo, proč to třesklo a co bylo "předtím"? To už náš rozum nebere. V Bibli se píše "I řekl Bůh, budiž světlo a bylo světlo." Není to vlastně "popis" Velkého třesku tak, aby to prostý člověk "pochopil" a dál se neptal?

      V Bibli se také píše "Na počátku bylo Slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo byl Bůh." A co je to slovo, to je přece informace.

      Nemá tím být vlastně vyjádřeno, že primární je informace?

      Ale to jsou všechno věci, které nám "rozum nebere". Jsme přece jen součástí vesmíru, nikoli nad ním.

      • Jste si jist, že víte, co je to informace?

        Vaše these o koncentrované informaci o sobě je pozoruhodná natolik, abych se zeptal: předpokládáte tedy existenci informace bez pozorovatele?

      • "Na počátku bylo Slovo, to Slovo bylo u Boha, to Slovo byl Bůh." aneb nevím jak a proc jsem tady vzniknul tak si vymyslim odpoved... njn ale kdo svtoril Boha   :D proste myslenkovy prujem primitiva 600 pr.n.l  Jestli k velkemu tresku potrebujete tvurce (boha) potrebujete i tvurce Bohu.... :D

        • Nikoli každý má slova pochopí. Takovým lidem se těžko vykládají nadčasové úvahy.

          I ten nick mnohé vypovídá o tom kdo si ho zvolil.

      • KIMCID

        Od kdy komunisti jako ty čtou Bibli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit