Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší superfoods jsou naše třešně, maliny, ostružiny a borůvky.

    Z těch cizokrajních má smysl kupovat: Acai a řasy chlorella či spirulina.

    *3*
  • V posledních asi osmi nebo desíti letech se v naší zemi rozjel veliký byznys s BIO - potravinami.

    Jako řidič rozvážející potraviny jsem se tomu nejdříve smál, když náš zákazník začal produkovat první BIO produkt a občas jsem někam jeden kartónek zavezl.

    Dneska to jsou desítky položek, a obvykle se to vozí po jednotlivých kusech nebo několika kartónech, neboť BIO výrobky nejsou nejlevnější, takže práce ke vzteknutí.

    Co se neprodá, se nakonec zaveze za babku do kriminálu, řádově metráky, a paradoxně to nakonec sežerou basmani, aby se to nezkazilo...

    Celé je to o psychologii, zbohatlikům se prodává pocit, že jsou lepší lidi, když si mohou koupit lepší potraviny.
    A to obecenstvo v těch BIO prodejnách, ty slepice v batikovaných sukních, s rypáčky nahoru...
  • si smlsneme i na obyčejných nezdaněných koblihách.
  • Jediná super potravina je pravý ruský boršč.








    YEAH !!!
    • No, boršč je dobrý, ale musí se umět připravit. A pak měli v CCCP vždy také výborný čaj, Vždycky jsem si ho tam nakoupil a snažil se ho doma připravit tak jak mi Rusové doporučili, ale přesto to nebylo ono. Holt, asi se to musí umět.
  • Acai ani kiwi neznám, mě zajímá bůček a nebo tlačenka od Andreje, ta taky není špatná. Potom cigaretky, lahvinka bechera a nějaké to video z Alabamy.
  • Podle mého názoru by měl člověk konzumovat především potraviny z místních zdrojů tam, kde se narodil a žije, a jimž je jeho organismus evolučně a zvykově přizpůsoben. Plody z jiných končin světa mohou vyvolat nežádoucí účinky a reakce a měly by proto být konsumovány s rozmyslem.
    • Souhlas, Eskymák se taky nemůže odstěhovat někam do rovníkové Afriky a úspěšně tam žít...
    • To víme my, ostatní na to musejí teprve přijít. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit