Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau všichi. Mluví se o tom, že vznikla zajímavá možnost přivýdělku, skvělá i pro maturanty.. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a je to naprosto super... Do práce chodit sice nepřestanu, nicméně když to jde, tak mám radost ze snadno vydělaných kaček. Více info na http://www.Recenze-Plus500.cz
  • a zajímá vůbec někoho jak žijí obyčení lidé, co mají 10 tisíc hrubého, /a jsou rádi že mají
    práci/, na nemoci si berou dovolenou a když není vyhnutí a musí na neschopenku první 3 dny nic a pak berou "až" 6000 Kč? po dvaceti letech práce? A "elita" se hádá o koryta!
  • Lide nemaji sanci o sebe zdrave pecovat a odbyvaji i jidlo...Jidlo a vse je tu sizene,same nahrazky,ochucovadla,tezce se sezene neco zdraveho,kvalita...Rodice se prestavaji starat o dospele deti,ktera neuzivy.Deti jsou navic neporadne,bez ucty k rodicum,chodi po nocich,spi u kamaradu a rodice ztraceji nad detmi prehled a chut se s nimi vecne nervovat.Deti si rodicu nevazi,nepomahaji doma,spis jim jde delat bordel,kourit apod...Rodina v tomto rezimu ztratila hodnotu,rodice maji co delat,aby uplatily poplatky bytu,zda maji vubec praci.Deti se odnaucily delat,jist pravidelne,zdrave,hygiena jim chyby,spi v oblecich ruzne po znamych...Casem se vse vrati jak bumerang a lide budou driv umirat,jsou podvyziveni,bez vyzivy,chudokrevni,prechazeji nemoci,nebot nemaji ani na leky apod.Budem brzy nemocny,slaby narod a bude hur,vetsi bida...Mladi nechteji deti,je to drahe,narocne a nemaji kde bydlet,prace neni,nic...Zlata doba driv,co se vylepsovalo,aby zde bylo vic vsem lip..,zilo se naplno,to uz se nevrati,jen se dokradou zbytky a je tu mrtvo,nic tu nezbylo...Venku o nase braky nestoji,prosperujici podniky,vyroba kvalitni zanikla,jen se tu setri a prodavaji braky,ci zbytky z venku...
    • Naprosto souhlasím !!
  • Kdyby nebylo cigošů a jim podobné zvěře bylo by tu jisto jistě lépe!
    • naprosto souhlasim, at se jim nedávají takové dávky a těma penězma se mohou proplácet 3 dny marodění pro pracující. berou desetitisíce a dělat nemusí, obyčejný člověk dře za 10 tisíc aby oni mohli chlastat, fetovat, terorizovat okolí.... *16*
    • Cigosi jsou take lide,chteji jen lip zit,ale nemaji tu moznost,nedostanou sanci,Ziji v rozpadlych domech,bez hygieny a jsou radi,ze maji alespon co jist.Deti od mala jsou zvykly zit v hroznych podminkach a nemaji civilizovane navyky,nebot to nepoznaly.Maji divocejsi mentalitu,rodiny drzi pohromade a maji talent na tanec,hudbu.Byli by i taci,co by kladne studovali apod.,jen kdyby meli sanci...V detstvi jsem oznala par Romu,hodna spoluzacka,pracovita,pomahala mame a starala se o ml.sourozence,ucitele ji ublizovali,ze je Romka,i kluk od kolotocu,vzdy mi pomohl,nechal zdarma na kolotoci,kdyz odjizdel,dal mi i darek..Lide nemocni,co jsou sami,nemaji nikde dovolani,ziji asi hrozne,prezivaji.Rodiny neuzivy sve dospele deti a ty konci v socialnich bytech,v horsim pripade na ulici.Je to bezmoc a samotni nemocni,bez pomoci,spis ukonci zivot,nebot nevi,jak zit dal...Pozoruji,co se kolem deje a je mi z toho kolikrat smutno.Driv byla pece o slabe,nemocne apod.Slusna vystrasena,ubrecena holka,co ji mama vyhodila,ze ji neuzivy,za pomoci od cizich,dostala casem socialni byt a musi se starat o sebe sama.Ale nemusi se bat,ze bude spat venku,kde ji nekdo znasilni,prepadne..,nebyla zvykla byt venku po nocich,co nekteri mladi jsou ...
  • češi lžou, kradou a nechce se jim makat *4*
  • Zase mluvil v TV Kalousek, vypadal tak na jednu skleničku, už se trochu drží!!
    • Tvůj Zeman příděl chlastu nepočítá na skleničky ale rovnou na flašky.
      Zloději nicků. *2* *2*
  • Říká se to těžce ale každý je strůjcem svého osudu. Pamatuji rok 1989, tu euforii jak lidé cinkali klíčema. Když dnes řeknu před vnukem, že jsem u zubaře ani u lékaře nikdy neplatil, tak mi nevěří. Nebudu mluvit o současné mizerné urovni školství, rozvrácené ekonomice včetně zemědělství, špatných mezilidských vztazích a mohl bych pokračovat. Prostě všechno po..aným nahoru. Totiž bourat to, co jiný postavil umí každý hlupák ale ne každý umí postavit to, co má nějaký smysl. Jak kdosi dříve zmínil, tenhle národ si nic lepšího nezaslouží, chová se jako ženská, která celý život neví co chce.
    • řekni vnukovi, ať si čistí zuby, aby nedopadl jako ty *3*
  • Tato studie je hodná Nobelovy ceny - klobouk dolů před chytrými a inteligentními novináři .. To přece věděl a ví každý blbec, jen Nečasovci,Kalousovci a prdelvlezkové včetně novinářské prostituce -ne. Minulá vláda( vláda????) to tu zavedla a hold jim vyhovovala tato zlodějina a mlčící ubrblaní Švejci. Nebýt Zemana tak se total topíme ve sračkách. Kalous s knížetem by nás obrali i o trenky.
  • Tmy vláda je svržena,
    zář rudá zalila,
    povodeň dělnických mas,
    jen dál rudí námořníci,
    přiložte pušky k líci,
    ať zahřmí revoluce hlas.
    • Hali hola, od lodi k lodi
      od fabriky k fabrice jdem,
      a s dělníky ruku v ruce
      prapory revoluce
      po celé zemi rozvinem.......
  • Přečetl jsem si předcházející a je jasné proč jsme na tom tak " skvěle". Budeme-li se hádat, po sobě plivat, pak ti skutečnní darebáci typu Khárel-Kuba und Nemecová mit Pik s vámi budou orat a vyorané pod rukama krást. Co chcete je to filosofie primitivního kapitalismu, kde kdo je bohatý může všachno a veškerá pravda je jen jeho výklad Pravdy. Vycinkali jste si to i když jste něvěděli, že cinkáte umíráček. Kdo chce amůže zítrav 10 u parlamentu. Jinak bude hůř a hůř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit