Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo si asi myslel že po volbách to bude jen párty
    • A není snad? Oni si od huby nic neutrhnou a páří se na potkání.
  • John se zbláznil, normální člověk by takto nemluvil. Navíc bylo od začátku jasné, že tam vzali Johna pro to, aby si je lidi pamatovali, tenkrát byl dost populární, teď vypadá spíš na Bohnice. Pochybuji, že to dělal jen pro radost a zdarma. Tenkrát v televizi dost frčel. Kdyby za to bral peníze, to by bylo normální, z něčeho žít musí.*5*
  • Je mi z nich na zvracení. To je naše elita ? Jen skutečný hnus. *9* *9* *9* *11* *16*
  • Chtěl bych vidět kteří lidé tuhle partu volili. Všechy "pravicové" strany (mafie) jsou stejné.
  • Demokracie v této zemi začne až se ti lumpové,kteří tuto zemi rozkradli a zbídačili,začnou narážet na kůl,po řádném stažení z kůže.
  • Já to píši pořád.Bez zprovozunění dostatku katovských mučíren a jejich osazení těmi nejkrutějšími katy,se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • To je prd*l :))Taková pakáš vede stát. Myslím, že v jiných stranách to není jiné. Přeci z různých sněmovních zasedání vzešli i děti :))) Pamatuji si , že jedna ministr.školství si do kanclu vyžádala gauč. Moc se mi nechce věřit, že John chtěl starou Škárkovou. Jestli byla se Škárkou, tak to žádná hvězda nebude. Jedině, že John by uplácel vocase. A to chtěl mít Ferda Mravenec stranu která drží při sobě. Holt světem vládnou peníze a sex. Holky z kalendáře se teď nemají rády :)))zato se krásně častují jadrnýma nadávkama. Alespoň něco lidského v té naší šaškárně zvané vláda republiky České :)))))))
    • Mazec, ale sranda to už není...je to spíš k pláči....!!!
      Je jasný, že jsme přešli na kapitalismus pozdě...teď už je to vyšumělý politický systém..a mele z posledního...naše politická scéna je dobrým příkladem, že demokracie je náročný proces, který vůbec nezvládli...bohužel, odnášíme to my, obyčejní lidé..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit