Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Školský výbor je "borec"; mně by stačil milion, abych mohl svým zaměstnancům přilepšit, jenže my nežijeme z daní jiných...
    • Školský výbor uvažuje o tom, že trvalé podfinancování-jak módní slovo-školství nás v příštích letech bude stát mnohem více, než si vy dokážete vůbec představit.Stát, který si říká ,že je na vysoké úrovni a je civilizovaný by měl investovat do budoucnosti,protože všechny chyby, které ted v oblasti vzdělání udělá a dělá, se mu,tedy celé společnosti ve zlém vrátí, což už se ostatně děje.Takže především by měl stát mnohem lépe vybírat daně,pohlídat si a tvrdě ztrestat různá a nejrůznější výběrová řízení, zakázky, podporu flákačů a jiných vysoce preferovaných skupin a hned bude i na to, abychom posílili školství a učitele zaplatili konečně pořádně,protožepropad vzdělání nás ročně stojí miliardy.Ovšem školství je běh na dlouhou trať a její konec v podstatě na sobě cítí a vnímají sami pedagogové,protože ten zbytek absolůutně netuší, o čem to celé vlastně je. Jinak vám musím říct, že jsem se mezi podnikateli všeho druhu pohybovala téměř 15 let,takže celkem vím, o čem to je a na ŽL jsem taky nějaký ten rok pracovala.Takže zaměstnavatel stát by si měl sakra pohlídat,kam ty peníze investuje a pokud to bude i nadále dělat tak, jak to dělá, pak skutečně doženeme takový Pakistán velmi rychle a ani sto podnikatelů jako jste vy nám absolutně nepomůže.Vysoká živ. úroveň a celkový
      standard + konkurenceschopnost je totiž dána ještě mnoha dalšími ukazateli -úrovní vědy, vzdělání-mimo jiné.
      A věřte že bude hůř,protože vláda se chystá odměnit spíše vojáky,takže její priority jsou zcela jasné.To jenom tak na okraj.
      S pozdravem Zdenička
      • Ve školství je peněz dost, ale i tam je třeba dobře hospodařit; pak zbude víc na platy.
    • Pokud jsi opravdu podnikatelem, vzdej se části svých zisků a přidej zaměstnancům. O tom ale žádný český podnikavec slyšet nechce. Hlavní je přece se zabezpečit na celé generace dopředu a čert vem zaměstnance, toť je krédo drtivé většiny českých podnikatelů. Příkladů vysranosti českého podnikavce jsou tisíce. Možná ti křivdím a opravdu máš problémy uživit i sebe, natož zaměstnance. V tom případě se ti omlouvám a přeji úspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit