Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě by mělo skončit a platit celou nemoc. A nemocenská by se měla platit 100%, tak jak to mají poslanci a další. Když demokracie, tak ve všem!!!
  • Bc.JaroslavK-VS-osobnost
    Socki se zase chcou FLAKAT na falesny nemocensky!!! Chudinky nemocny -hned kazdeho takoveho PROPUSTIT a bude klid!!! *5*
    • idiote
    • Jsi v ů l.
    • bezregistrace
      slob ethicis praedicat Tak že máš padáka a už zde nekaz ovzduší ..... vrať se do své zapšoukané špeluňky a věnuj se svým beďárů
  • ... alespoň se snad doučíš pravopis, primitivní flákači kritiku :)))
    • Ty ubožáku my sledujeme tvé IQ tykve a zjišťujeme,že o tvém pravopisu se nedá ani mluvit,protože žádný neumíš,ale jen tady plácáš a klikáš na líbí pro sebe a to je trochu málo.Již jsem si myslel,že ti dalo Tiscali zaracha za ty výplody chorého mozku.Jsi k politování,mě může naštvat jen inteligent,ale to ty naštěstí nejsi.
  • Už bylo načase,protože to byla největší blbost demokracie a všech vlád,které tady byly u moci nebo se k ní prolhaly,když okrádaly pracující,kteří vytváří hodnoty.Neznám,že by někdo byl tak nemocný jako nyní a to i s trvalými následky,protože svou nemoc přecházel a vytvářel řetězovou reakci.
    • Máš pravdu, mení k tomu co dodat. Taky jsem pro, aby nemosenská byla placená od začátku nemoci. Nic by se nepřecházelo. A ti co marodí schválně, musí chodit přísné kontroly. Normálně myslící člověk, určitě nebude marodit ze srandy.
  • V první řadě je třeba chránit své zdraví. Já jsem se tím vždy řídila a proto
    jsem si ze schůzek nikdy nic nežádoucího domů nepřinesla. *15* *15*
    • Dobrá antikoncepce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit