Přejít na výpis diskuzí

Skončilo vyšetřování kauzy Čapí hnízdo

26.3.2019 16:26
16 příspěvků

Policie ukončila vyšetřování případu dotací pro Farmu Čapí hnízdo, v němž čelí stíhání i premiér Andrej Babiš (ANO) a někteří členové jeho rodiny. Obvinění a jejich obhájci si nyní mohou prostudovat spis a navrhnout jeho doplnění. ČTK to dnes sdělil mluvčí pražského městského státního zastupitelství...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • gaheris

  Já koblížek koblížek v metru rozdávaný čapák já jsem vytvořil a jsem z toho nadšený!

  chtěl jsem v EU dotaci za tu mojí za tu mojí práci, jenže přišla účelovka musel jsem to vrátit,

  je to ale nemravnost peníze mi krátit!

 • vanhorne
  Co budou delat hladovi na koblihach odchovani Čapici, az Čapí hnízdo i s jeho architektem Buresem spadne z komina?
 • Vyšetřování skončilo. Nám, obyčejným lidem zbývá jenom věřit, že bylo správné a objektivní. A trest - bez ohledu na politickou funkci a pozici. 

  Po zásluze každému, kdo podvádí.

  A chtěl bych věřit, že pan Babiš nebude posledním z řady hochštaplerů a že se Policii a státním zástupcům podaří pohnat k zodpovědnosti třeba i pana Bakalu a jemu podobné miliardáře z podvodů.

  A že je soudy spravedlivě odsoudí. (evidentní nihilismus a neopodstatněný optimismus, že?) 😛

  • Soudruzi a soudružky - moji věrní koblihářští souptutníci vyšetřování skončilo zapomeňte.

   Já Burešúbabiš I - imigrantská zlodějská vtěrka,  se osobně postarám o to, aby už kdejaký policejní šmrksa nebo vzpurný st. zástupce neměli tu drzost se dál zabývat mými zlodějinami neb jak jistě chápete vy moji koblížáčci vše je to jenem účelóóó´vkááá a já něodstupím nikdy, pametejtě si nííííkdy.

   • Promiňte mi mou intelektuální nedostačivost pane Nováku, ale nějak nevidím souvislost mezi tím, co jsem napsal a obsahem Vaší reakce. 

    Osobně doufám, že nebude žádné "vyšetřování skončilo - zapomeňte."

    Pokud je pan Babiš prokazatelně vinen - musí nést odpovědnost. Trestní i politickou. Co Vás na tom tak rozčiluje?

    A také je mi osobně jedno, jestli dobrý člověk nebo darebák pochází z Prahy nebo Bratislavy. Pořád je to dobrý člověk nebo darebák. 

  • Určitě většina lidí ví,že celá ta maškaráda kolem "Čapího hnízda",byla jenom s inscenovaná fraška ODS

   a TOP09,která měla za cíl,odvézt pozornost od všech zlodějen a podvodů provedených pravičáky typu

   ODS,TOP09,ale i lidovců a STAN.

   • Nejsem vážená paní nekritickým příznivcem modrých strak, ani podivného slepence TOP09, ale pokud by na celé věci nebylo nic závadného, tak co by potom mohla Policie a Státní zastupitelství objevit a prokázat?

    Možná platí, že zloděj křičí - chyťte zloděje, ale vzato kolem a kolem jsou to zloději oba. Zatím to vypadá, že chytnou jen jednoho z nich. (Možná -  viz. kauza Rath, viz. kauza dluhu ČSSD a viz. mnohé další)

 • Hmmm - vysetrovani skoncilo, zapomente...


 • ?

 • To musí být strašná deprese, tolik let se snažit a nic nevyprodukovat. Naproti tomu např . takový  Bém 1 miliarda a svět se točí dál.  Janoušek, Ritig atd. celá ta ODSko-Čssdácká sebranka.

 • Bude z toho mračna déšť? Jistěže ne. Napečou se koblihy a bude líp. 😀

  • Pokud je to tak jednoduché tak proč to neuděláš taky , ty hrdino!!!  Nebo mi chceš namluvit , že nechceš být  tak bohatý???  Tomu asi neuvěří nikdo!!!

   • A co jako mám udělat? Napéct koblihy? To jsem vždycky přenechával ženě a věnoval se jiné práci. Pečením a prodáváním koblih se také dají vydělat peníze, ale jsem vždy ponechával jiným a živil se jinou prací. 😉

 • Kdyby Babiš nelezl do nejvyšších politických pater, tak bychom zřejmě o nějakém čapím hnízdu nic nevěděli. Policejní vyšetřování bylo výborným marketingově-reklamním tahem, díky vyšetřování se stalo Babišovo Čapí hnízdo světově známé.
  • Wolfcastle

   proto je v tom predrazenem capaku furt prázdno a kdyby tam agrofet nepořádal akce pro svoje firmy a politicke pratele nemeli by ani na zaplaceni elektriny....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit