Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladý muži, přecenil jsem Vaše schopnosti. Vy ještě nenavštěvujete MŠ. V žádném případě Vás nechci urazit ale vůbec jste nepochopil podstatu věci a proto si myslím - jsem přesvědčen, že by Vám ta vojna jen prospěla. Nechci aby jste toto doporučení bral jako mstu. Je to úplně o něčem jiném ale to je asi nad Vaše chápání. Jen bych Vám doporučil Váš první příspěvek dát přečíst Vašemu dědovi a byl bych moc zvědav, co by na to řekl, možná by Vám to vše vysvětlil, což by bylo velmi dobře. Více na Váš příspěvek v dané věci již reagovat nebudu, vzhledem k tomu, že prozatím o životě nemáte ani "páru". Jen bych chtěl doporučit, příště až se zapojíte do diskuze, zvažte než něco napíšete.
  • Nic nového pod sluncem. Sousedé se tím zabývají dávno.
    http://czechfreepress.cz/ivo-krieshofer/nezreformujeme-armadu.html
  • Osobo , nevím zda jste muž či žena a neznám Váš věk, ale připadá mí, že ještě navštěvujete MŠ to jediné Vás omlouvá, že nevíte, že ta brblající generace zapčkounů si poctivě odsloužila 2 roky zákl.voj.služby a nijak jim to neuškodilo ba spíše naopak. Tito lidé na rozdíl od Vás v životě něco dokázali. Snažím se na Váš výrok reagovat slušně , ale ... říkáte si o pořádných pár na zadek !! Vzhledem k tomu, jaký máte vztah ke starší generaci - důchodcům,/ asi Vás nenapadne , když jedete v autobuse či v jiném hromadném prostředku, když sedíte a všechna místa jsou obsazené pustit na Vaše místo toho starého člověka. Podle Vás by to byl asi zločin že? A proto navrhuji , aby každý kdo se dožije důchodového věku byl odstraněn. Můžete navrhnout způsob.Já jsem připraven. Jste připraven/a vy a případně Vaši rodiče a příbuzní. Je mi s Vás smutno .
    • To je presne ono ja sem si tu dementni gumarnu oslouzil tak tobe by to taky prospelo... co na tom ze to byly jen dva promarnene roky buzerace kde se clovek naucil jen chlastat, brat v potaz dnesni dobu kde je povinna sluzba nesmysl po vas nechci,ale nikdo mne nebude nutit ucit se zabijet! Hlavne ze vite ze by dnesni mladi nepustili starsiho sednout to asi proto ze jim chybi kurz zabijeni?
  • Z fašistického Ruska jde strach; jsou to kurwy fašistické. Celý svět to ví!!!
  • Klasika nejvic pro povinne odvody jsou duchodci ktetych se to netyka a tykat nebude. Hnus tahle neprejici vecne brblajici generace zapsklounu
  • Hermane, víš co bolí nejvíce? Srážka s blbem. Tím myslím s tebou.
    • Že zrovny vy si troufnete někoho nazvat blbcem je opravdu ironie osudu .
  • Mám 90-ti leté rodiče, kteří se bojí, že bude válka a vzhledem k tomu co zažily, je asi tato obava na místě.
    Co se týká povinné ZVS,( přestože by si ji dnešní mládež zsloužila), tak si myslím, že je to v dnešních podmínkách nereálné, v podstatě nemožné, pokud by se armáda měla vrátit k původním stavům - to prostě nejde.
    A to se nezabývám otázkou, co s vojáky po těch dvou letech. Dříve se každý měl kam vrátit do práce, ale v dnešní době.......? Obávám se, že by vznikla armáda nezaměstnaných.
    Čas nejde vrátit! A to rozhodně nevzpomínám na vojnu rád !!!
  • už sedm let nemůžu sehnat žadnou prácu. Budu volit komunisty bo za nich aspoň byla práca.
    • Asi to s tím hledáním moc nepřeháníte . Práce je habaděj . Víte kolik se sem sápe cizinců a pracují ? Řekl bych. že spíše hledáte zaměstnání.
  • Pokud bude u moci mezinarodni terorista PUTIN tak je hrozba treti svetovi valky velmi REALNA!!!
    • KIMCID
      jedinej válečnej štváč je USA když se podivám kde všude valči,radí a má základny.
      • KIMCID
        dodatek (všude tam kde se mu to vyplatí) do afriky se mu nějak nechce *1*
        • Tam pošle ebolu
  • ostapkotab
    ve svejch 62 v tomto zk#rvenym state nemam strach z niceho------jo treti svetova,uz aby to bylo----pouzit vsechny atomovky,aby to svinstvo,ktere si rika clovek bylo KONECNE vyhubeno !!!
    • KIMCID
      něco jako mne nenasserou mám raka? *1*
      • ostapkotab
        jen jsem totalne nasranej a znechucenej
        • Tak si zajděte do nějaké dobré restaurace na výborný oděd, zapíjte archivním vínem a hned se vám zvedne nálada . Mohu doporučit třeba v Brně na Špilberku .
          • ostapkotab
            tož di do prd€le Hermané,děcka
          • Maaate hlaaad? Prijdte se k nam nechat okrast, radi vas uvidime. *1* *1*
            • Ja nejsem duchodce, Sybilo. *1*
            • A co vy , chodíte do vývařovny pro důchodce a nebo vám rozvážková služba vozí kastrolky ?
      • ostapkotab
        ale h@vno,zadnyho raka nemam
        • Ale budete a taky žaludeční vředy ze stálého rozčilování a mrtvička už se šátrá po schodech.
          • ostapkotab
            jdi do prd€le,ja se vubec nerozciluju,ja sem ty sr@cky pisu z nedostatku jiny zabavy
            • Nevypadá to .
    • Tak si užívejte života dokud můžete . Nic vám nebrání.
      • ostapkotab
        teda obergruppenfuhrere to je rada nad zlato,vřelý dík
        • Rádo se stalo.
          • ostapkotab
            to jsi opravdu takovej v#l ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit