Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas zaperlilo prase akademik? Ale ale co to plácáš.Do tebe si každý a kdykoliv může kopnout. A ty s tím nic, nenaděláš. Už celé měsíce!
  • ... každý hlas primitivů proti mě je cílem mého snažení a lehkého zesměšňování póvlu :)))
  • ... když nic jiného, kauza moc hezky signalizuje, jaký je Celní správa zoufalý zprcanec :)))
    • přeci jediným zprcancem široko daleko, jsi TY píchač své vlastní matky.
  • Jak jinak.... *16*
  • Pravdou je, že pan Šlachta toho u PČR moc nedokázal, plukovníka dostal " za zásluhy". Pro zpravodajskou práci předpoklady nikdy neměl a tenhle protekční post je poslední zastávkou před čekáním na úřadu práce.
    • ja myslím,že toho dokazal dost a proto byl rychlostudentem Chovancem odstraněm,aby nemohl dokazat více
      • Tuhý Chovanec má máslo na hlavě a tak potřeboval odstranit Šlachtu a "zreformovat" policii. Pokud se pamatuji, tak byl spolu s Haškem-šaškem a dalšími v podvratné skupině Miloše Bublinková P.del se pokoušel o puč proti proti Sobotkovi.
        • Tuhý, Chovanec a Šlachta, to je jedna parta. Mají stejného chlebodárce ale každý jiného trenéra, kopou však za stejný team, jenom o tom snad nevědí ?
    • Vidím, že pracujete u PČR jako personalista. O panu Šlachtovi víte zkrátka vše! Kdyby zůstal, určitě by i na vás něco našel. Proto ta škodolibá radost a podceňování.
      • Nikdy jsem u policie nepracoval, v současné době jsem již v důchodu.
        • ... poněkud hloupá náplň života v důchodu, trapáku, ale proti gustu žádný..... :)))
    • ... alespoň tam pokecáte, vy dva balíci :)))
  • ... primitivní ambice :)))
    • trefne popsal. Nezapomen opravit pravopis a nejaky ten degen a ty dalsi tri co jeste umis nazpamet a potom uz hajdy spat.
      Mel jsi spatny den , ale to je u tebe normalni.
      • ... kdybys nebyl blb, napsal bych ti, jake mam krasne dny, ale povl jako ty to nepochopi :)))
      • ... jsi dokonalý ubožák, ohromně mě baví, jak se marně chceš vyrovnal mému intelektu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit