Přejít na výpis diskuzí

Šlachta je ve vedení Celní správy. Byl jediným uchazečem

26.10.2016 18:00
17 příspěvků

Robert Šlachta bude od listopadu náměstkem generálního ředitele Celní správy pro oblast pátrání. Bývalý šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) vyhrál výběrové řízení, ve kterém byl jediným uchazečem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zas zaperlilo prase akademik? Ale ale co to plácáš.Do tebe si každý a kdykoliv může kopnout. A ty s tím nic, nenaděláš. Už celé měsíce!
  • ... každý hlas primitivů proti mě je cílem mého snažení a lehkého zesměšňování póvlu :)))
  • ... když nic jiného, kauza moc hezky signalizuje, jaký je Celní správa zoufalý zprcanec :)))
    • přeci jediným zprcancem široko daleko, jsi TY píchač své vlastní matky.
  • Jak jinak.... *16*
  • Pravdou je, že pan Šlachta toho u PČR moc nedokázal, plukovníka dostal " za zásluhy". Pro zpravodajskou práci předpoklady nikdy neměl a tenhle protekční post je poslední zastávkou před čekáním na úřadu práce.
    • ja myslím,že toho dokazal dost a proto byl rychlostudentem Chovancem odstraněm,aby nemohl dokazat více
      • Tuhý Chovanec má máslo na hlavě a tak potřeboval odstranit Šlachtu a "zreformovat" policii. Pokud se pamatuji, tak byl spolu s Haškem-šaškem a dalšími v podvratné skupině Miloše Bublinková P.del se pokoušel o puč proti proti Sobotkovi.
        • Tuhý, Chovanec a Šlachta, to je jedna parta. Mají stejného chlebodárce ale každý jiného trenéra, kopou však za stejný team, jenom o tom snad nevědí ?
    • Vidím, že pracujete u PČR jako personalista. O panu Šlachtovi víte zkrátka vše! Kdyby zůstal, určitě by i na vás něco našel. Proto ta škodolibá radost a podceňování.
      • Nikdy jsem u policie nepracoval, v současné době jsem již v důchodu.
        • ... poněkud hloupá náplň života v důchodu, trapáku, ale proti gustu žádný..... :)))
    • ... alespoň tam pokecáte, vy dva balíci :)))
  • ... primitivní ambice :)))
    • trefne popsal. Nezapomen opravit pravopis a nejaky ten degen a ty dalsi tri co jeste umis nazpamet a potom uz hajdy spat.
      Mel jsi spatny den , ale to je u tebe normalni.
      • ... kdybys nebyl blb, napsal bych ti, jake mam krasne dny, ale povl jako ty to nepochopi :)))
      • ... jsi dokonalý ubožák, ohromně mě baví, jak se marně chceš vyrovnal mému intelektu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit