Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že hradní mafie to chtěla hodit na Hasenkopfa, ale zřejmě narazila.
  • je to jen odpoutávánípozornosti od Blažka a Nečase ti nesou plnou zodpovědnost svojim podpisem pro amnestii ,žádný pisálek co to dle zadání připravoval.Podpis je rozhodující.
    • To Tonda: omlouvám se za chybný nick. *9*
    • Ano, to je pravda. a kromě toho ta AMNESTIE je NEPLATNÁ, protože Nečas ji podepsal v rozporu s Ústavou bez vědomí vlády, tedy jako soukromá osoba. To by ti otalárovaní šašci v ÚS měli jasně říci a ne od toho dávat alibisticky ruce pryč.
  • "FLECKU" ty jsi skutečně magor.Každý kdo má v hlavě rozum mi dá za pravdu.Nejjednodušší je,že jiný než můj názor, je názor komouše.A to si ještě myslíš o sobě,že jsi člověk.Živočich snad ano,ale člověk myslící, o tom vážně pochybuji.
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses komoušem, blbe!
  • Naplněné heslo,kdo neokrádá mafiány okrádá svoji rodinu.Paví očko Ráth ,jsem zvědav jak tato telenovela skončí?A co rváč Kubice ml.-ticho po pěšině.
  • Pokračování organizovaného - již přes 20 let trvajícího - rozvratu ekonomiky a morálky v naší republice má jen další díl ...
  • "Slavný právník dál pomlouvá Hrad...." a z čeho tak soudíte?
  • Ten je tak slavnej, že ho ani Kelišová nezná.
  • On hrad nepomlouvá pouze poukazuje na ten bordel co se tam dělal za kmotra Vaška Klause
    a jeho lokajů Hájka s Jaklem. *1* *1* To zda to napsal Petr nebo Pavel není podstatné.
    Důležité je že se ukázalo že ta milost je dopředu připravená akce na osvobození největších
    zlodějů po roce 89. Mnoho z nich se vrátilo do vězení protože vědělo že dostanou pardon.
    To že se tu zloději smějou poctivejm chudejm lidem do tváře je zcela běžná věc ale tímto
    pošlapáním práva v podobě ukončení stíhání tomu mafiánská partaj nasadila korunu.
    Pokud chcete v tomto bordel státu zbohatnout tak podvádějte a tunelujte ale jen pokud máte
    známosti u panstva jináč si půjdete sednout za katr. *1* *1* *1*
    Kdo nekrade je pro tato prasata pouze chudá hloupá socka.
    • Ty seš úplně blbej komunista, tedy ne člověk.
      • Ty ani nevíš, co je komunismus. Pouze paouškuješ názory větších blbců než jsi ty.
        • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses soudruhem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit