Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slevy jsou součástí marketingového oblbování zákazníků. Většina  akčních  slev není skutečnou slevou, je jen návratem k ceně před účelovým zdražením v rámci hokynářské manipulace s cenami. Ovšem psychologický efekt slevy je zjevný, obchodním řetězcům přináší užitek. Zákazník je v roli permanentně manipulované figurky. Navíc mnozí zákazníci jsou, jak vidno, rádi objekty manipulace. Různé služby různě uspokojují zákazníky, zejména podle jejich osobnostního založení. Např. submisivní lidé se kochají pod tlakem diktátu těch, co služby nabízí, u dominantních lidí je tomu naopak atd.
  • No hlavne slevy NEslevy lidi rozciluji vadi jim ze cenovka SLEVA je na zbozi co je 2x drazsi jak pred tydnem bez slevy!!! Nebo velice "oblibeny" trik kdy se zbozi na tyden nesmyslne zdrazi aby pak byla JAKO sleva kdy i s 50% slevou je drazsi nez pred 14dny....

  • Mne nenas€rou ja si hlidam ceny takze Birell kupuju jen kdyz je za 9,90 to je posledni dobou problem protoze albert/tesco/kauf si drze drzi cenu na 13,50 ve sleve nastesti Lidl stale miva Birell v za 9,90 stejne dalsi veci ty uz jsou k sehnani za normalni ceny v ruzny ch obchodech: mleko 9,90  milka 19,- panzani 18,- maslo 20,- to jsou NORMALNI ceny kupuju jen za ne kdyz dnes maji v jednom obchode mleko za 17,90 nevadi s€ru jim na to koupim dva kartony az bude zas za 9,90 a tak je to se vsim holt clovek musi vedet jaka je normalni cena pak jim na jejich slevy neslevy nenaleti!!!

  • TheGGG

    německá studie na zakázku vytvořená supermarkety, které se již dlouho snaží vybruslit z pasti neustálých cen, kdy lidi už v podstatě za normální předražené ceny nenakupují a čekají až to klesne...

  • No, mně víc vadí to, že v regálu je jiná cena, než vyskočí při placení na pokladně. Při reklamaci mně sice rozdíl vždy vrátí ale je to otrava, pořád je na tento trik upozorňovat. Je to snad při každém čtvrtém větším nákupu alespoň u jedné položky (Peňák, Kauf).

  • Slevy a hýbání cenami je mi ukradené. Když něco potřebuju, tak to prostě koupím, přičemž preferuju kvalitu i za případnou vyšší cenu. Co mi ale dlouho pilo krev byly ceny 199.....99....49....7,90...14,90....a jiné devítky. Kdyby dali cenu třeba 150 nebo 167 nebo 8 či 15 tak to akceptuji ale tyhle trapárny s devítkami které stejně u poklady zaokrouhluijí mne prvních dvacet let po převratu vytáčely k nepříčetnosti. Člověk měl z toho pocit že si cenu vycucali z prstu bez ohledu na skutečnou hodnotu zboží Raději koupím v pekařství chleba třeba za 30 nebo 35 korun než trapných 29,90 kdy stejně počítají třicet jen ty devítky mlží. Už jsem se s tím jakžtakž srovnal ale stále mi to vadí....

  • Náhodou já mám slevy docela rád, pokud to člověk opravdu sleduje a má přehled o tom, jak se ceny pohybují, jsou pro něj pak slevy jedině přínosem.Nedávno jsem dokonce objevil web https://slevovykupon.net/ , kde jsou k dostání slevové kupony a to pak na nákupu dokážu ušetřit klidně i několik set korun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit