Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro vládu, dobytka feniče, havlovku a blby co chtějí přejmenovat letiště! Přejmenujte si co chcete, ale za svoje prachy dobytkové. Já vám tyhleprasárny platit nehodlám, prasata vyžraný zlodějský, zkorumpovaný.
    Dal jsem to sem, protože je ta diskuze opět zablokovaná. To je ta demokrácie, aby náhodou nebylo vidět, co si národ skutečně vo tomhle zjevovi myslí.
    *16* *16* *16*
    • A co vám tolik vadí na pojmenování letiště dle Václava Havla? Uškodí to nějak republice? Spíš naopak. Havel nezpochybnitelně byl osobností, která byla ve světě uznávaná. Že ve svojí dobrotě udělal nějaké chyby? A kdo je neudělal? Jen ten, kdo nic nedělal.......... Letiště je první branou při vstupu cizinců do České republiky. My tam máme zatím PRAHA. To je sice pravda, ale všichni tak nějak vědí, že přistáli v Praze. Stejně jako když Otík Rákosník přijel do Berouna................ *1*
      • Pokud tohohle živočicha berete jako etalon osobnosti, tak jste dost hluboko klesla. Podle mě jste jen jedna z těch vylízanců co si myslí, jak to tenhle vlastizrádce myslel dobře. *16* Bohužel je Vás asi většina, proto to tu takhle vypadá.
        • Ještě jinak, pokud klesám ve vašich očích, je mi to zhola jedno *1* *1* K tomu mi stačí pročíst si zde vaše příspěvky plný uráže, sprostých slova nijakých argumentů.
          • Já mám argumenty a své, ne převzaté jako vy. Vaše argumenty jsou co slovo to perla, přesně jak média od tupců chtějí. Zřejmě máte nějaký komplex, nebo že by měl petr až takovou schízu? Vaše jso jen fráze a nadávání každému kdo s vámi nesouhlasí je komunista. Táhněte k čertu i sou polistopadovou lůzou, nikdo vás tu nechce, ani poslouchat ani živit dobytku *16*
        • No, když vylízanec, tak vylízanec. Ale určitě nejsem tak radikální příznivec jako vy odpůrce.
    • Naprosto s Vámi pane souhlasím! Národ? Stádo ovcí, které so zvolilo "berany"...?!
    • Diskuse je zablokovaná? Hmm, mně to funguje. Ty jsi "národ"? Já také patřím k národu a V. Havla považuji za morální autoritu, kterou uznává a závidí nám celý svět. Dokonce i prostí Rusové. Samozřejmě ruští putinokrati a jejich čeští poskoci nikoli. A že chtějí pojmenovat letiště po V. Havlovi? Proč ne. Tobě to vadí? A kdyby to byl aeroport iměni Putina, to by se ti líbilo?
      • Tak si to zaplať ze svého, já nejsem národ, ale ty jsi de*il. To je zajímavé jak prase kvičí jen když má za něco odpovídat, kryple
        A diskuse je a byla zablokována ty zjeve blbej.
        • gemo ty neumíš diskutovat slušně?víc argumentů a méně urážek!!!!!Pavel
          • Co je tady k argumentování? Jeden blb něco vymyslí, 100000 lidí podepíše petici, tak ať si to zaplatí, ať si jsou zodpovědní za své zločiny. Já jim to financovat nehodlám, kdyby to byla 1 koruna. Jasný. A petr je prostý vylízanec a s ním diskutovat nehodlám. Stačí? *16*
            • Divím se sám sobě, že na takovou zparchantělou slizkou zmiji reaguji *16*
            • Ale ňo tak............ tak už je nejožčiluj. Kopej ručičkama a nožičkama, ale to je asi tak jediný, co proti tomu můžeš konkrétně ty udělat *1* *1* *1* *1*
        • Hajzlovo smetiště není zatím zablokované *12* *12* *12* ještě máme měnu Kč.
          Diskuze na Havlovo letiště ano:
          http://diskuse.tiscali.cz/zpravy/vaclav-havel/clanek/havlovo-letiste-ma-nyni-podporu-vlady-128132/
  • Vždycky se najde dostatek blbů, kteří je ještě 20 let podrží u koryta dobytky.
  • Doufám, že těm populistům, zlodějům nevěříte. Ty už toho naslibovali a nalhali 13 důchody, zlevnění piva a za Vaše hlasy Paroubek,Hašek, Dinsbír, Škromach, Rath, který vytuneloval celý Střed, kraj a hrozně ho zadlužil, to nechci mluvit o dalšícc krajích
    • máš velkou pravdu,bohužel tito "okonomičtí experti budou za 2 roky asi opět u moci
      jsme nepoučitelní!!!!
    • Pokud slibují, jako vždy, a nic nedokázali, mají říct jasně a srozumitelně, kde na to a jak vezmou! Lidé bděte! Ono i na ně dojde, dříve, či později....?!
  • A zvýšíte taky nazpět platy nepedagogickým pracovníkům, které jim Dobeš snížil zhruba asi o 30 procent, aby z toho mohl přidat učitelům? *2*
    • ty máš ale problém! tady člověk nemá co papat a ty se ptáš na takové s prominutím cocotiny. dobeš s tím skoro nemá co dělat---borok ! makal jak mohl aby se zavděčil té bohaté CHÁSCE! a od zítřka už tu nebude---on totiž byla jen loutka, kapišto?
  • jen tak krátce! abych někoho nenaštval! kromě komunistů tady v republice nikdo s republikou to nemyslí vážně. každý se chce napakovat--neříkej že ne! třebas mašinfíra... případů se najde moooc. nejsou lidi co by to vyresili. raz ten je u koryta a podruhe zase onen. A TEĎ BABO SUĎ !!!!!! takže lidi jestli jste úplně nezblbli z těch breberků co vám po roce 1989 dali z peněz našich rodičů a co si ještě napůjčovali, aby se udělali jací jsou demokrati---tak běžte DO SEBE, jinak to bude nasermater!!!
  • Za komunisty mluvila poslankyně o zbídačování lidí touto vládou. Za ni seděla poslankyně za VV, fakta ji nezajímala, hrála si s mobilem,chechtala se a její arogance neznala mezí. Byl to obrázek hnusu této vlády.
    • komunisti jsou ti praví,co mají mluvit o zbídačování lidí,jejich drzost je nekonečná!!!!!
    • To je pravda, volila jsem VV a nyní se za ní stydím...Měla jsem jí za kultivovanou ženu a teď vidím, že to není pravda....Konec s VV....
    • zdravím!! myslím si že je to začátek konce!! proč? normálně online jsem psal příspěvek a ouha!!! vyskytla se chyba! tak jsem napsal znovu! a samozřejmě na něco jiného a ne přímo, bo by mi to zakázali a potom piš furt nanovo! nejsem debil! takže to berte jako test--hej?
    • moja řeč! marast 1 klasy! jestem z polski a chcem vas podeprit!
  • zase kecy *10*
  • Pan Sobotka by při svých výlevech měl posluchačům připomenout, že to byli sociální demokraté, kterým vděčíme za dotování fotovoltaických elektráren a kolik nás to stojí.
    • ještě jste zapoměla dodat koryto radar, a sobotka jako ministr financí začal zlodějům říkat exekutor. Je to plebs a dobytek jako ta fialová - modrá VV totalita.
  • Socani tady vsechno podelali a najednou jsou chytry jako radio.
  • Sobotka a ČSSD škodí státu i lidem. To je zase jen snaha za státní peníze a na dluh, koupit si hlasy tupců ve volbách aby se dostali k moci a korytům. *12* *12* *12*
    • No, pokud zastaví nákup stihaček , tak bude mít ČSSD peněz jako šlupek. A jestli navíc neprojde restituce církvím ( zatím nejisté ), tak bude moci snížit DPH a zvýšit důchody - lidé začnou nakupovat a nebude potřeba zvýšit počet nezaměstnaných na podporách a dávkách asi tak o 2 miliony - phe to je zachráněných prachů... jen nesmí se spojit s TOP 09, myslím, že už je jim jasné, že to tak jednoduše nepůjde - ODSka jede dolů a TOPka také, takže by s ní koalici nesestavili. Komanči jdou nahoru a možná by dohromady pak dali i ústavní většinu. Ale jednoduché to asi nebude, tihle dnešní korytáři již škrábou zuby nehty...
      • vidíš to zjednodušeně...stíhačky...to vyplývá z našich vazeb v NATO
        círk.restituce..to je zase otazka práva,kdyby ti něco ukradli,a nevrátili
        ty bys řval!!!!ale druzí nás nezajímají
        mě se to také nelíbí,ale uznáván argumenty i jiné a nepřímemné!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit