Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Použité výrazy jen dosvědčují duševní úroveň bolševických papalášů, z nichž tento tvor pochází...

  • Začnu z jiného soudku.Včera večer jsem se dívala na čt24,byl tam ministr Žák,chci jenom podotknout,že nikdy nebudu volit SPOZ,ale tento pán má moji hlubokou poklonu.Včera v televizi bylo vidět,co za diletanty a gaunery máme ve vysokých funkcích a ještě k tomu celému národu do očí lžou,já nic já muzikant.No to snad,né.S panem ministrem souhlasím v tom,že tito lidé,by za své skutky mněli nést zodpovědnos,když né,tak za katr a né do vyšší funkce.Pán ministr také zdělil,že by se měla udělat ivnetůra počinů těchto polistopadových přisluhovačů režimu a já sním souhlasím.Pokud by tento pán kandidoval za některou levicovou stranu tak ho budu volit,je vidět,že se nebojí darebáků.Držím prsty!!!!!!!!! I když vím,že je více pravicový,škoda.
  • To je ale banda už aby přišel někdo nový jako je Okamura.
  • Jo a zmrdukvasák ba přímo ultrazmrdukvasák je i korektor, žalud prašivej!!! *12*

    Pro Nota: Proč se necháš od takovýho zmrdukvasáka točit, makůvko?
    • Ale kdepak,vzdyt vis,ze bych ho rozskub jak krysu. *16*
  • Netuším, esli je Bábiš zmrd, asi jo, ale vím jistě, že jím je bolševik Šlouf...a je hnus, že takový zhovadilec dostává na Tiscali ke svému kyseloblití vůbec prostor, žalud zahnisanej, nazdar!!! *12*
  • A kdo z vás z-rd není ???

    V Česku není a ani nemůže být ani jediná autentická tradiční politická strana - jen Potěmkinova vesnice "standardní" Klauzemanovy prognosťácké vylhané "demokracie", složené ze sulcovitých nesoudržných tlup levorukých žvanilů, parazitů a zlatokopů s těmi nejpřízemnějšími motivy, stran a straniček vzniklých na troskách KSČ z jejich bývalých členů nebo jejich potomků. Nešťastní bývalí „pracující“ se drží zoufale těchto trosek jako trosečníci do sebe zhroucené parodie Titanicu. ODS i ČSSD nepřežijí své podvodné, šarlatánské a falešné "zakladatele" a nebude to žádná škoda. Tuto zdánlivě bezvýchodnou situaci lze výhodně využít pro vznik autentické, občanskoprávní politiky, založené na důsledné osobní odpovědnosti jak voliče, tak zastupitele, na zákonné bázi občanského zákoníku - nikoli na vylhaném "veřejném právu".
    Blíže viz odkaz na konci příspěvku.
    „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
    „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
    Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
    http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Pravda, pravda *1*
  • Když mně ta koza chcípla, ať chcípne i ostatním.... Jsme přece v Čechách. Děsivá je ale ta úroveň. Profil nadčlověka aneb rubová strana toho, že politiku mohou dělat jen bohatí. A požehnání z nebes pro (mnohá) média...
  • Samočistící systém se rozjel naplno!
    • ... možná tak ve tvé makovici :)))
      • Hele,ty svinaku-nechtel bys prestart urazet slusne pisatele a zkusit psat k veci?
        Nikoho zde nezajima,kolik mas v sobe pervitinu,nebo heroinu.
        • ... curakovi, co porad podsouva picoviny, napise k veci jenom jeste vetsi c*rak
          ... d*bil Slouf neni zadna vec, co by stala za namahu, ty primitivni degene :))))
          • Hele-vbodni si svuj ''LEK'' lehni si a neotravuj v diskuzich. *12*
            • ... jsi uplne hotovej, mam z toho nepopsatelnou radost, komanduj svou kurvu matku
            • Tak si se bezmozku vyzvracel-a ted hajdy na kute.
              DOBYTKU!!!
            • ... jsem zde kvuli tobe o podobnym vykalum, svuj "LEK" znas duverne, ty trosko :)))
  • Šmejd nadává na šmejda. To je dobré.Do třetice schází Bobo
    • ... to ty jsi zde rozhodně nescházel :)))
      • .... a ty, už vůbec ne!
        • ... proč ta čárka, inteligente?
          • Ta čárka je tam kvůli tobě, blbečku, abys aspoň nějakou měl, když už doma žádnou nemáš!
            Rozděl se s "tečkou" a "fleckem".
            • Ale má doma (v obecní pastoušce Plzeň-Doubravka) čárek dost... oslí, kravskou, ovčí, kozí, velbloudí, mezčí, slepičí a hlavně krysí a furt do nich ten zmrdukvasák korektor zasouvá toho svýho zahmyzenýho kykyrysáka-chcípáčka, špinavec zhovadilej!!! *12*
            • ... debílku, mě nemáš jak vytočit, tvé kámoše ti přebírat nebudu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit