Přejít na výpis diskuzí

Služební zákon prošel senátem beze změn. Zeman si už na něj brousí zuby

1.10.2014 14:54
35 příspěvků

Senátoři při projednávání služebního zákona nepřekvapili a schválili ho ve znění, na kterém se dohodla vláda s opozicí. Prezident Miloš Zeman přitom dopředu varoval, že novelu bude vetovat a požene to klidně k Ústavnímu soudu, pokud v ní zůstane zavedení politických ministerských náměstků. Hrozbu hodlá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nutno připomenout, že tím, kdo se přičinil o toto bezprecedentní znění přijatého zákona je náš neúspěšnější polistopadový politik, bývalý bratr a dnes, jak jej zde někdo vtipně nazval, "státní hulvát" Kalousek!On se přece podílel nařízení vlády podobného hulváta,(proto si tak rozumněli) Topolánka, ve skutečnosti řídil vládu slabocha Nečase, a v současné době rejduje vládu podělaného Sobotky!Přes to, že je to vzorový antihumanista, jehož jedinými argumenty jsou facky, nadávky, invektivy a vztyčovaný prostředník oplývá důvěrou 10%voličů!Jen málo z nich si pak uvědomuje, že Praha bývala všech Čechů ráj, zatím co dnes, se z ní stal pod bývalou patronací ODS a současným vedením strany pana Kalouska solidní bordel!
 • Náš milovaný "tatíček" zřejmě žádných zubů nemá, když se tak na posouzení tohoto zákona těší. Nepolemizuji o tom, zda ten zákon je dobrý, nebo nikoliv, ale o Zemanově naivnosti, když se domnívá, že svým zamítnutím tohoto zákona něco změní. Měl by vědět, že nikoliv. Pokud to nezmění sami poslanci svou většinou, zeman si opravdu "vyláme" svých pár zubů. A bude mu to patřit, protože nemá dělat takový humbuk nad něčím, co nemůže změnit.
 • Jak je vidět, nic se nezměnilo! Je potřeba udělat radikální a pro někoho bolestivý řez, aby se to dalo do kupy a vrátili se nakradené peníze zpět do státní pokladny!
  • bude se střílet a věšet
   • Tak, tak , máte pravdu - a je třeba začít co nejdřív - jak se říká na každou svini se vaří voda: Tato je už vařící dost i na tu uslintanou vepřovou vyuzenou a ožralou tlamu z Pražského hradu. Pak se může klidně postupovat do Strakovky mezi ty rudooranžové šmejdy - nebude škoda ani jednoho. Tak jen do toho, ať to odsýpá - než nám ten tupý hradní ožrala chcípne sám.
 • Senát je k ničemu. Je to pouhé odložiště politických mrtvol a měl by být zrušen. Nic nám nepřináší, jen nesmyslně zvyšuje propočítávanou průměrnou mzdu!
  • Jenom jdi do hajzlu, hňupe! Kdyb nebyl býval Senát, Klaus a Zeman by vládli dodnesd! Zemanovi v demisi se to podařilo po deseti letech! A myslí si, že je oprávněn kafrat do všeho! Přitom se na
   Hrad dostal jedině a výhradně lží a podvodem! Je stejně bolševicky proputinovský jako deme.t
   a kolaborant Klaus!
  • Vymyslete si vlastní nick a nebo jste na to příliš hloupý ? Senát je mi šumák. Ani neškodí ani neprospívá . Je dojemné jakou máte péči o průměrnou mzdu .
 • co vzniklo,když pražský ožralec potkal brněnskou kuurvu??? manželé Havlovi
  • Jsi jen nechutná komoušská bestie - co se tedy muselo zkřížit, když z toho vzniklo něco tak odporného jako je ta ulisntaná ožralá vepřová tlama z hradu, nebo ten zkurvenský potrat - konfident filip- genitální nájemník té vaší zločinecké partička KSČ (dnes se směšnou přžíponou M) ???
  • hMMM, to máš na mysli, že potkal tebe d e m e n t e
 • No, nevím jestli politruci na ministerstvech zajistí apolitičnost veřejné správy, obávám se ale, že nikoli. Spíš to vypadá, že tentokrát má Becherovič pravdu.
 • Proc mame PREZIDENTA-hlavu statu ,kdyz nemuze prosadit bez prava VETA a bez US svuj
  navrh?Neni to zbytecna osoba jako Kral v Evropskych zemich?Vzdyt ho stejne ministri ,senatori a poslanci neberou VAZNE.
  • No protože máme parlamentní demokracii, kde rozhodují občané prostřednictvím svých volených zástupců a nikoli rádoby car gosudar jako v CCCP.
   • poněvadž občané nemají žádné páky a žádnou kontrolu. Je tady úplně stejný systém jako před listopadem, jen je větší počet stran. Přesťaň tečko už číst ty politické pohádky "ovčí babičky" před spaním.
    • Je třeba ujasnit si obsah pojmu demokracie. U nás lze svobodně zakládat politické strany, existují i strany propagující fašismus (KSČ(m)), občané mohou svobodně demonstrovat, psát petice, kandidovat do zastupitelských sborů, existuje svoboda slova. Demokracie však vyžaduje samostatné, soudné a odpovědné OBČANY a ti nám chybí. Převládají ovcané, kteří stále dokola voli profláknuté partaje. Stačí jim jen slíbit suchý kotec a plný žlab, který dostanou bez námahy, protože dotyčná partaj jim to "dá".
     • vládu lidu. Já tady žádnou vládu lidu nevidím, ty snad ano? Většina lidí, kromě tebe tady vidí diktaturu samozvaných stranických skupinek které nekontrolovatelně pod sebou schválenou imunitou zneužívají moc a likvidují stát a lidi. Tento režim se ničím neliší od předlistopadového režimu. Dříve byly tři strany komunisté lidovci a socialisté. Dnes jsou stran desítky ovšem metody vlády a možnosti kontroly jsou stejné. Hnůj zůstává hnojem i když je ho malá hromada nebo celý valník. Můžeš si tečko psát třeba tisíc petic, ale to nic nemění na faktu, že jsi jen otrok s vymytým mozkem a poskok svých stranických goauldů.
      • DEMOKRACIE pochází ze slov démos = lid a kratein = vládnout. Překládá se proto obvykle jako "vláda lidu". Demokracie vznikla v městských státech v antickém Řecku. Lidé, tedy občané se sešli na náměstí, filosofové jim vysvětlili situaci a když občané uvážili všechna pro a proti, tak rozhodli. To byla tak zv. PŘÍMÁ DEMOKRACIE.

       Dnes ovšem není možné, aby se 10 milionů občanů sešlo na náměstí a navíc většina rozhodnutí vyžaduje pochopení hlubokých analýz, zvážení různých alternativ a k tomu jsou nutné odborné znalosti. Proto existuje ZASTUPITELSKÁ DEMOKRACIE. To znamená, že občané si zvolí své zástupce, kteří jejich jménem rozhodují.
       K tomu jsou ovšem třeba vzdělaní, soudní a zodpovědní OBČANÉ. Pokud převažují ovce kterým stačí slíbit suchý kotec a plný žlab, který jim dotyčný zajistí bez jejich námahy, tak za ním ovce jdou a stále znovu a znovu volí ty samé profláknuté, zkorumpované a nedůvěryhodné partaje a jedince.
      • Vládu lidu ? Nepletete si to s diktaturou proletariátu ? Ostatně před listopadem nebyly žádné tři strany . Byla jedna pod třemi různými názvy .
 • Tak jo, bude zákon vetovat a - nic se nezmění...
 • Politické strany jsou soukromé zájmové spolky typu náboženských sekt. 99, 9% lidí ve státě je k ničemu nepotřebuje. Strany nenesou žádný užitek, jen škodí, přinášejí korupci a vyrábějí legislativní zmetky. To vše pod ochranou takzvané "imunity" beztrestnosti a nekontrolovatelnosti. Svět je tam, kde je, na pokraji ekonomického krachu a války jen díky nesmyslnému stranickému režimu.

  http://obcanskyparlament.webnode.cz/
  • Máme v parlamentu toho koho si zvolíme. Můžeme naříkat jedině sami na sebe.
   • to je tvá soukromá věc. Já chci reprezentanta jehož mohu kontrolovat a trestat a odvolat za zlodějny a podvody. pouze takovému dám svolení rozhodovat o mém životě a majetku. ty si tečko vol třeba Pinocheta nebo Hitlera když ti vyhovuje být ovce.
    • Máte hodně jednoduchý pohled na svět . Vy budete někoho trestat a odvolávat ??? Nedejte se vysmát .
     • nějakému tvému guruovi kterému se ty hloupě klaníš
  • Aha, takže zrušíme volby a budou vládnout neomezeně neomylní a neodvolatelní úředníci kteří se nemusejí nikomu zodpovídat. Hlavně, že budou takzvaně " apolitičtí" .
   • nebo operovat v nemocnici musí prokázat kvalifikaci a nést plnou odpovědnost za svou práci. Máš rád ožralé řidiče autobusu nebo řezníky na místě chirurgů? Tak to jsi asi jediný na světě. Z kvalifikovaných odborníků budou volbami pod plnou trestní a hmotnou odpovědností vybráni kvalitní reprezentanti na rozdíl od nekvalitních stranických aparátčíků s imunitou. Chápe to i malé dítě. TY NE?????
    • To jako myslíte vážně , to co jste napsal ???? Z kvalifikovaných odborníků atd ?????? A vybírat je bude KDO ?Kvalifikovaný , nestranný nadčlověk , úředník ??? V ČR ? Dejte se rychle vyšetřit .
     • a doktory v nemocnici hlupáku????
 • Hlava nakloněná zuby nemá,takže si nemá co brousit *3* *3* *3*
  • zEman;trubko ,delej si prcu ze sebe,kdo vi kolik ti zbylo vlastnich zubu,posli otisk ,ty v jeho veku neuneses HLAVU.
  • Má implantáty, jak se sám pochlubil....s nimi se dá kousat dobře.
   • Hroch,vis ,ze jsi omezeny?On si implantaty muze dovolit,to jsou hloupe poznamky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit