Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inu nejni nad vládu odborníků, zvláště, jkdyž mnozí její členové často mění kabáty.Pak se stává, že vládu řídí jaderný fyzik, ministerstvo zemědělství hasič,ministerstvo financí chemik, ministerstvo obrany advokátka a po ní člověk,jehž hlavní kvalifikací je, že chlastal s Havlem!Ale můžeme jít i níže a zjistíme, že na Šumavě řídí ochranu přírody bývalý bankovní úředník atd. atd.Inu není nad odbornost.V podstatě je to ale něco mezi tragedií a velkou srandou!
    • Spíš bych typoval na tu tragedii se smutným koncem, ale ne pro aktéry.
    • Souhlasím, jen bych doplnil: Oni nepotřebují odbornou kvalifikaci, protože nic neřídí, ale pouze kradou. A na to ani vysoké školy a odbornosti nepotřebují, hlavní jsou dlouhé ruce a drápy !!!
  • Role Kalouska v celé věci chápu ale mluví to o bídě politiků v Praze. On jako ministr financí na to musel dávat peníze, musel to zřejmě odsouhlasit, ale dneska, kdy dělá paní Parkanové advokáta, žádnej ministr války není a nemůže tedy do věci mluvit. Celé to vyšetřování se týká té paní a policie. Kalousek by měl být sticha a vůbec by se do té věci neměl motat. Od toho snad v Praze jsou jiné orgány. *3*
  • Ámen pravím vám,Kalousek cítí že by mu mohlo téct do bot,neníliž pravda ?
  • Investigativnímu novináři z radia Jerevan se podařilo získat přepis tajného odposlechu utajené schůzky paní Parkanové s panem Kalouskem pořízeném lodí UFO řízené kapitánem ET !Parkanová:Tak ty se napakuješ a já to odseru,to je nespravedlivý(fňuk) !Kalousek:To víš,tady jde o byznys a to jde všechno stranou,to neznám sestru !Už mám všechno uklizený,jsem rozvedenej,nemajetnej a ještě mám imunitu,já budu hodovat i kdyby mně náhodou vykopli !Parkanová :Já to věděla že platí nelez holka s pány na led,mnohý příklad známe,že pán sklouzne a Parkanová si za něj nohu zláme(fňuk) !Kalousek :Neboj se kdyby tě mlátili tak budu bít na tvojí stranu,přinejlepším !Ale zkusím to ještě zamést pod koberec !Parkanová :Koukej dělat (fňuk)co umíš představ si co by se stalo když bych začala zpívat(fňuk)jest slyšet šoustání,špatný výklad,šustění papírového kapesníčku,ve zprávě vydáme co bude pro radio Jerevan přínosnější !
    • Krásná lidová tvořivost,Typicky Česká.
  • Oni se nediví, oni to přece dobře ví *12*
  • Šmucler má pravdu !!! Prostě, policie si kauzu Parkanová bevymyslela. Musela obdržet od někoho trestní oznámení, nebo nějaký jiný impuls a je povinna toto prošetřit a zjistit pravdu. Je to podle zákona. Jestli Kalousek odmítá vyšetřování Parkanové, určitě ví, proč a co udělal a chce ji zachránit. A Šmucler má pravdu, že veřejné minění pouze přesvědčí, že Parkanová je zločinec a on sám také. To už si stejně myslí 90 procent národa, tak poku jde o Kalouska samotného, tak mu to může být jedno. Ale Parkanové ne. Protože jejím nevydáním k trestnímu šetření skončí ve vyšší politice a bud ejí musit sehnat "trafiku", jako nějaké vdově po legionáři ( tehdá na ni měli nárok oni). A je jasné, že TOPákům to ubere další hlasy. Nebide človíčka, který by uvěřil v poctivost strany TOP 09 !!!
    • To už si stejně myslí 90 procent národa, tak pokud jde o Kalouska Pozor pražáci ještě NE !!!!!!!
  • Vydat, a sní celou tehdejší vládu, když to Kalousek nabízí *1*
  • Vydat, mučit, popravit... *16* *16*
    • Jo,budeme je lechtat peříčkem na krku !
  • Samozřejmě vydat a nejen ji, ale i další v řadě od narcisty Klauze, Zloděje a manipulátora Kalouska, až po Janouška a jím podobným.
  • Hmm, Roman Šmucler už nedělá televizního komentátora, ale podnikatele ve zdravotnictví?
    • Petře, že by závist? Co děláš ty? *3*
      • No on pořád studuje paragrafy proti komunistům a nějak se mu nedaří dělat cokoliv užitečnějšího.Podle toho, co a jak píše to vypadá, že už nemá daleko k tomu, aby se podělal.Ještě, že je dost toaleťáku..
    • A co má být?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit