Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento pohřeb kašpara, disidenta a konfidenta organizuje jeho úhlavní nepřítel Židlaus-Pruzsinski, aby mohli jemu zorganizovat podobný pohřeb-" zasloužil se o stát"! Inu kdo nerozkrádá republiku nemůže být považován jako zasloužilý, stejně jako za židobolševiků,
    dříve i nyní !
  • Jenom kmotříček "Smrťák", ten je jedinej spravedlivej. *5*
    • Ale "Dáša" ta je jak ta Filomena Pandrholová! *13*
      "Pandrholo "podepiš"! *16*
  • Ten "tyjátr" okolo mění smutek ve zlost, to není pohřeb , ale ukájení se na mrtvole, je mi z toho zle.
    • Ale prodají se při tom párky a pivo! Hospody při tej cestě budou narvaný! *2*
    • Žádný primitiv tvého ražení nesníží jeho ani zásluhy!
  • Naše milé média, nakolikpak asi vyjde nájem komparsistů před kamerama?
  • Vážení mě to připadá, že ta naše pravdoláskařská hysterická mafie chce soutěžit s pohřbem Kim Čonk -ila. Kde nás bude víc??!!
    • Víc bude Korejců, protože Kim je "milovaný vůdce". *14*
    • Ty tam doufám nebudeš, ubožáku.
  • Uměle nadnesenými čísly počty účastníků na Václavském náměstí a jiných pietních míst, vyvolávají media pocit, jak lidé souhlasí s tím, co se stalo po roce 1989. Kdy se stalo, aby veřejně pozůstalá manželka spolu s prezidenstkou kanceláří srdečně zvaly k účasti na doprovodu? Všechny záběry mohli ovlivnit, ale účast a délka průvodu by nemusela dopadnout podle přání. Hlavně vláda potřebuje zdání, po neustále zvyšující se kritice současného režimu, že lidé souhlasí a jsou nakloněni tomuto politikovi. I když po shlédnutí filmu Občan Havel, jsem změnil názor na exprezidenta Havla. Byl opravdu srdečný, nebyl arogantní, byl lidský, což vede k názoru, že byl ovladatelný a využivatelný. Že změnil režim, to mi nikdo nevyvrátil, byly to materiální pohnutky.
  • Už jsem si koupil balík kapesníčků a budu bulit a bulit.
    • Já si dám večír 8 černých piv. *2* *2* *2*
  • ty id.oti zrušili detem besidky co to je za lidi umřel obyčejny človek a všichni politici spustili nepřijatelne divadlo.všichni lidi kteři ho nesnašeli delaj jak ho milovali .cela vlado stydte se hamba vam.kvuli vam budou deti havla nenavidet to si nezasloužil at byl jaky koliv,
  • může mi někdo vysvětlit co podlejzavce a blba maže příspěvky? I to svědčí, kde za 22 let jsme.

    Tak znovu: dáša schání kopars aby byla tahle iluze o milovaném havlovi reálná. Nechápu proč tam bude 700 fízlů, asi aby lidi neutíkali, Daňový poplatník to zaplatí co ty kryso? A nechápu proč němcová řekla ve sněmovně dekujeme pane prezidente, žil jsem v tom, že je to klaus
    • Von teď bude "emeritní" víme? *14*
    • Žádný soudný člověk nebude nic vysvětlovat největší nule zde, de*ile.
    • no ono je to jako s návštěvou papeže posledně. Prý byla véélikánská účast . jo ledy kulový civilů tam bylo pramálo, samej klérus, jepťule a podobní... v komžách nastrašený.. tady bude cajtů a tajnejch z celýho světa - kaaždej bude mít svoje.. podivné vyzvědačské instituce se sem navalí všechny.. protože ta sešlost neoblíbeného velení bude veliká a co kdyby ... a hned tam budou davy lidí.. i když u pražáků jeden nikdy neví... ti jsou schopni čehokoliv a budou se počítat i kdyby šli jen na čumendu a nebo okolo... ,
  • A bude také vojenská Zeige Schwänzen parade, před zahájením smutečního pochodu, aby bylo historickému rituálu učiněno zadost?
    • Bude "Radeckého pochod". Protože to byl také "Nejvyšší vojenský pán". I když měl "modrou knížku".
      *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit