Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Stačí jméno ODS-ROMAN a mám červeno před očima.Dojení ČEZU jde ODS dodnes.
    Prcek Fiala to nevytrhne, stejné slogany, jako Kalous vychloubačný a útočný!
  • Navenek to vypadá jako kdyby ten člověk VK ml. měl rozum, ale je to jenom pokračování zloči nné politiky starýho fotra. *16*
  • To nestačilo, kolik škody a zvěrstev udělal V. Klaus starší. Pustil zloděje a vrahy a dodnes se za tento zločin nikomu neomluvil. Jestli si Fiala myslí, že s Klausem mladším udělá díru do světa, tak to bude černá díra, ve které ODS konečně zmizí z politické scény a myslím, že po ní ani pes neštěkne. Jednou se tato strana zařadí k fašistům a komunistům a naši pravnuci se o ní budou učit, jako o zločinecké organizaci která spolu s TOP 09 rozkradla majetek naší země.
  • Pan VK junior se opravdu upřímnou tváří ODS.
    • Ha, ha, dobrý!!!
  • Nemá cenu něco dodávat k těmto dvěma tvářím.
    Zase by mne censor "smázl a banoval"! Člověk už neví, jak by ohodnotil civilisovaným způsobem hochštaplery a protekční synky.
    Zajímavé, že tady byly nedávno výroky směrem k Zemanovi vyloženě obscénní a vulgární a NIC se nedělo!
  • Jak - smutný úděl ODS ?!

    Jsou plnoletí a svéprávní (i když o tom někdy pochybuji), takže za svá rozhodnutí si můžou sami...
    Bohužel na ně doplácíme všichi...
  • To není smutný úděl ale přirozený vývoj strany plné zlodějů a zkorumpovaných politiků.Fiala je jen žvanil bez vize,to o čem mluví už tady dávno bylo.Do politického hrobu s nimi.TOP09-samozřejmě také,jen trouba by Volil Kalouska a jeho partu,i když je s nimi docela sranda už toho bylo myslím z jejich strany dost,ted je potřeba konečně něco dělat a to se od těchto dvou stran čekat nedá pokud nepovažuje zlodějinu za práci.
  • Já myslím,že jeden Klaus už stačil,ten jeho bordel uklidit,bude trvat ještě několik desítek let.Takových mentálních chudáčků máme už v parlamentu a ve vládě dost a dost.Začínám mít pocit,že se rodiny Klausů nikdy nezbavíme neboť dorůstá i dorost,jeden zloděj myslím stačí.
  • A kdo nás nebude volit je hlupák a vidlák !!!!!!
  • panu V.K st se podařilo zrušit tehdejší ministerstvo zahraničního obchodu a tím vyvolat absolutní hospodářský chaos , bez valut se obchodovat nedá a valuty vlastnil stát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit