Přejít na výpis diskuzí

Sněmovna na nohou. Jakubčík obvinil církev z účasti na nacistických zvěrstvech

20.6.2014 13:00
Lucie Hyblerová 71 příspěvků

Dnes se ve Sněmovně poslanci pozastavili nad výrokem Igora Jakubčíka (ČSSD), který byl namířen proti katolické církvi. Prohlásil, že byla spojencem nacistického Německa a schvalovala vraždy Židů. U jiných poslanců pravicové opozice a KDU-ČSL vyvolalo Jakubčíkovo vystoupení rozhořčení, dokonce bouchali...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejvíce v Česku za lepší život mladé a budoucích generací bojuje ta bída,která se stále víc na obyčejného českého blba valí.Proto mu začíná stále více docházet,že se lumpy slibovaného kapitalistického ráje nedočká.Hned na druhém místě je Velká doba ledová,naplánovaná Putinem i pro Česko.
 • Sněmovna na nohou. Jakubčík obvinil církev z účasti na nacistických zvěrstvech. Zajímavé?
  Sněmovna je na nohou a většina národa MU DÁVÁ ZA PRAVDU.
 • To že jsou pedofilové z nich ještě nedělá fašistické kolaboranty.
  • Za Hitlera byla většina katolických kněží v takzvané Lize proti bolševizmu.Tak kolaborovala s fašisty.Za jejich drzost,za všechna zla co církve napáchali lidem , to chce místo restitucí,všechny kněze odporážet za zbídačování Česka,na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem.A straníky stran,které restituční lumpárnu prosadili,odporážet,za vlastizradu národa Čechů rovněž.Chce to krutou ruku mladé generace.
 • černoprdelníci-pekelníci lžou a kradou
 • To se pan sociální demokrat chce asi zalíbit komunistům?Co prohlásil je hulvátství nejhrubšího zrna
  • Už ti tata Vlk zaplatil za ty tvé přitroublé kecy z hlavy plzeňského absolventa blbschule ODSS?
 • Jaké prodlužování lhůt. Normální člověk, když zmešká lhůtu, tak se s ním nikdo nebaví a přijde klidně i o dům. Zase jenom další podvod, aby krádež mohla nerušeně pokračovat v co největším rozsahu. To by mělo noviny zajímat mnohem více, než co kdo řekl. Ostatně to, že katolická církev pomáhala SS a Gestapu s útěky do Latinské Ameriky je známá věc!
 • Sobotka je prolhany,je to filcka CSSD.Jsi nejvetsi zlodejska zruda i s tvymi prihlouplymi ministry.
 • Cirkev vzdy delala a bude delat z lidi blbce.Katolicka cirkev se koupe ve zlate a nehne ani prstem.Duka je na prastknuti a stale ma malo.Hraji si na svate,ale sami neveri.Je to jenom zastrasovani lidi a starych bab.Cernoprdelnici kdyz jsou tak zbozni zapominaji na desatero prikazani.Kdyby se desaterem ridili tak by se chovali uplne jinak.Je to sebranka,ktera zila i pred 89 rokem z dani obyvatel.Poslanec Jakubcik ma pravdu.Sobotka ktery se hlasi ke krestanum tak by mel priznat jeho zlodejiny a napomahani zlodejinam.Katolik Necas platil z dani prostitutku kobylu Nagy,Duka nazval spolubobcany luzou.To jsou ti katolici.Muzou se stydet.Nikdy nevolim zadnou z techto stran,protoze jsou zradci CR.Volim KSCM
  • Ať žije nejlepší, nejslušnějšíí a nejdemokratičtější politická strana KSČM !!!!
 • Pokud myslel účastí třeba jejich souhlas, potom má neodiskutovatelnou pravdu. To musí vědět každý soudný občan této země.
  • Všechny kněze je třeba co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách,za zbídačování národa Čechů.
 • Výrok, že římskokatolická církev kolaborovala (podporovala, schvalovala, žehnala vrahům, ukrývala je, pomáhala jim při útěku atd.) je stejně nesmyslným zobecněním, jako když někdo v podobném duchu hovoří o komunismu. Nikdo však nemůže popřít, že někteří příslušníci kléru se podobným způsobem provinili (stejně jako jiní skončili v koncentračních táborech, mučírnách či na popravišti). A protože církev je společenství věřících, měli by si s pokorou přiznat, že některé skvrny smýt nelze a nesnažit se je přehlížet a zapomenout.
  • Asi bych Vám dal za pravdu, Ale neříká se "některý pracovník Lidlu, Kauflandu, Tesca, Billyn atd. něco zanedbal...." ,ale Lidl, Kaufland, Albert, Bila, Tesco prodávaly, udělaly, provedly.....
   A proto Katolická církev - kryla a pomáhala zločincům SS a Gestapa s útěkem do Latinské Ameriky atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit