Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že ti co schválili několikáté pokračování nouzového stavu budou po volbách zatčeni a odsouzeni za podvracení hospodářství tohoto státu.

  • Realisto, ty chceš abychom přišli o dalšího Husáka?

  • Janák, já jsem si tě nezvolil ale lezeš mi tady 3x.

  • KOHO SI TAM "NÁROD" ZVOLIL, TOHO TAM MÁ...

    Ale episodám z parlamentů v Asii se to nevyrovná!

  • KOHO SI TAM "NÁROD" ZVOLIL, TOHO TAM MÁ...

    Ale episodám z parlamentů v Asii se to nevyrovná!

  • KOHO SI TAM "NÁROD" ZVOLIL, TOHO TAM MÁ...

    Ale episodám z parlamentů v Asii se to nevyrovná!

  • Je třeba TVRDÝ A NEKOMPROMISNÍ POSTOJ. Na celý měsíc vyhlásit stanné právo a úplný zákaz vycházení.  Kdo bude mít koronavir, během toho měsíce buď zemře nebo se uzdraví, aniž by někoho infikoval. Policejní a vojenské hlídky musí mít pravomoc okamžitě zastřelit kohokoli, koho přistihnou na ulici. To by ukončilo epidemii a zachránilo svět.......😯

    • Kdybyste viděl o čem všem vláda uvažuje, tak byste se ani nedivil.

    • no tak když zastřelej pak i sebe a všechny okolo tak je po roznašečích  viru , fretky snad od boku pálit nebudou a i když mají velice podobné plíce jako člověk tak prostě nestřílej .

  • "Šéf VZP  Zdeněk Kabátek vyvodí odpovědnost z informace o jeho přednostním očkování proti covidu-19, kterou přinesl server iRozhlas.cz." - tolik zpráva v tisku.

    - ale už se neřeší, že onen server iRozhlas.cz - resp. jeho informátor (zcela jistě z oboru zdravotnictví) významným způsobem porušil zákony této země! 

    Povinná mlčenlivost ve zdravotnictví se vztahuje nejen na údaje o zdravotním stavu, ale na VŠECHNY informace, které se zdravotník dozví při poskytování zdravotní služby.

    Zákon č. 86/1992 - zákon o péči o zdraví lidu, v platném znění, jasně říká, že:  

    §56 Povinnosti pracovníků ve zdravotnictví

    ...................................................

    d) zachovávat mlčenlivost o skutečnostech, o nichž se dověděl v souvislosti s výkonem svého povolání, ..............................

    • Mlčenlivost se týká jenom jeho zdravotního stavu. To že se jako hlupák nechal očkovat nevyzkoušenou vakcínou je dostatečný trest. Ta rok bude litovat že to udělal.

    • není třeba u nevyzkoušeného výrobku by mohl chtít prachy za zkoušení😎

  • Tady je vidět tu bandu Bureše a komoušů.

  • Do 14.2. ...

    Tak, jak chtěli komouši...

    Už dopoledne jsem psala, že to bude podle nich...

    • Vždyť si tam ovce zvolily ty "bývalé" komouše a dokonce i členy organisace podle zákona zločinné a opovrženíhodné. A je známo, že "bývalý komouš" je totéž co "bývalý černoch".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit