Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je právě to co by nás zachránilo,kdyby nás Evropa přenechala Rusku budem se mít jako prase v žitě.
    • Blouznivče. Nějak jsem si nevšiml, že by se měl běžný občan v Rusku "jako prase v žitě". *15*
  • To to trvalo. Slibovali to všichni a málem to neodhlasovali.
    • Ještě to může senát "zazdít". *9*
  • a k odvedení pozornosti od závažných věcí. Nikdo mi nevyvrátí, že je to proto, aby se Putinův poskok Kikina mohl potřetí cpát na hrad.
    Bude to drahé odvádění pozornosti, ovce budou mít vzrůšo a pak zvolí toho kdo jim slíbí, že se budou mít bez námahy dobře. A pak se zase budou divit. Jako v Rusku.
    Mnohem důležitější je odstranit z Ústavy ty císařské anachronismy: volený president je neodpovědný, nestihatelný, má doživotní imunitu, může podle své vůle (nebo za bakšiš!) udělovat milost a rušit tak rozhodnutí soudní moci.
    Jak může něco takového existovat v demokratické společnosti?!?!
    Císař ovšem odpovědný byl: vůči své šlechtické cti, své zemi, svému rodu a tradici, ale především Bohu.
    A co psychopat Kikina? Putinův poskok, který dělá všechno co je v zájmu Ruska a táhne nás znovu do ruské p*dele, kde se opět šíří rudý fašismus, tentokrát nikoli pod vládou Brežněvovy kliky, ale pod vládou vychytralého báťušky Putina.
    Ale ono je to jedno: ten český ovčinec je stejně na odpis a Evropa nás přenechá Rusku, protože k ničemu jinému nebudeme dobří.
  • Dosavadní volby prezidentů československé i slovenské republiky byly slavnostním obřadem.
    Nyní to bude trhová komedie se všímvšudy.
    • Bude to "povedená taškařice se zpěvy a tanci" *2* *2* *14* *14* *5* *5*
  • A zase lidem zavřou hubu a oči. Dají jim kost v podobě možnosti volby. Jenže, když není koho, tak tam bude stejně blbec. Ale prostý lid se bude cítit jakože o něčem rozhoduje. U koryt však zůstanou zase ti naši známí čuníci. Nechte si mlaskat politici. Opět jste nad poddanými voliči vyzráli. Snad se mezi vás jednou dostanu a necháte mi taky trošku líznout.
  • Toto je naprosto bezvýznamná věc v tomto zdevastovaném státě,prezident nemůže na celé věci nic změnit,je to jen loutka,pokud by to byl třeba Rom nic by se nezměnilo.
  • Jestli to dobře chápu, tak si z nás vrchnost zase dělá dobrý den! Kdy už konečně pochopí, že všichni lidé nemusí být tak hloupí, jako oni samotní? Když si 90% lidí přeje spravedlivější dělení zisku, oni nabízejí přímou volbu prezidenta. Mám pocit, že vůbec nechápou vážnost situace.
  • Lidi,přímá volba presidenta-radujme se -bude aspoň sranda.Alespoň nějaké rozptýlení v tomhle blázinci.
    • No, sranda to může být parádní !!! Postačí, aby si nějaké občanské sdružení sehnalo 50.000 podpisů pro svého kandidáta. A může začít recese. Představte si například, že by za prezidenta byl zvolen člen sdružení "Ztohoven" !!! To by byla reprezentace, že by se smíchy neudrželi ani tuleni v Antarktidě.
      • A proč ne. Když se bude lidem, líbit tak ano. Rozhodně navržení kandidáti ODS, ČSSD a ostatních vládních stran nepřichází v úvahu
  • senát a blokování referenda zůstalo zachováno. takže se nic nemění. ledažeby se nějakým zázrakem objevil do dvou let nový Masaryk. jinak je tento stá definitivně v troubě
    • Zajímavé jméno, pane "takže imunita"
      • já mám vůči zdejšímu blázinci imunitu. ale vás je mi líto. vy si to šílenství v tomto státě budete muset vyžrat až do dna *3*
        • Já tak "do dna" akurát vypiju 10 plzeňskejch za večír. *2* *2* *2*
  • Pro řadového občana uvedené není ještě důvodem k jásotu.Díky obrovské troubovitopsti obyčejného českého blba a peněz kolik mají ti co tuto zemi rozkradli,může být zvolen, v přímých volbách ještě větší darebák,než jací tam byli před ním.Já bych doporučoval odchytit nějakého cikána ,který bude mít na prezidenta odpovídající věk a prezidentem zvolit jeho.S přihlédnutím,kolik toho národu nacigánili dva poslední prezidenti,by uvedené rodilý cikán ,nacigánit nedokázal.Při tom velikém prezidentském platu by možná ani nečóroval.V úvahu připadá i zvolení prezidentem Kájínka.S přihlédnutím ,kolik toho bylo za dvaadvacet roků rozkradeno,prosazovat Kájínka pod heslem:"Kájínek na Hrad!Nejmíň toho nakrad!"Podle toho jací filutové už se hlásili,že by zde chtěli prezidentovat,mně uvedené připadá jako nejrozumnější řešení.
    • Náš kocour by mohl být prezidentem. Nic nedělá a skoro pořád spí. A kdo nic nedělá, ten nic nezkazí!. *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit