Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když je na tom stát tak zle tak navrhuji aby si ta vyžhraná prasata v parlamentu a senátu snížily platy a náhrady také o 1/3 ????
  • Kdybych věděl v roce 89 co tady bude dnes tak jsem rozhodně emigroval, dneska už jsem na to starý tak to musím dotrpět.
  • Když zůstane důchodce sám, tak je z něho žebrák. Vysloužil si nějakou výši důchodu, ale stát zavinil inflaci a ta výše se valorizuje o tu inflaci. Stát jim nedává nic navíc, jen to co jim patří. A když nedá, tak je zloděj. STÁT JE ZLODĚJ, který okrádá důchodce.
  • Stát je zloděj.
  • Vysloužil si nějakou výši důchodu, ale stát zavinil inflaci a ta výše se valorizuje o tu inflaci. Stát jim nedává nic navíc, jen to co jim patří. A když nedá, tak je zloděj. STÁT JE ZLODĚJ, který okrádá důchodce.
  • Když zůstane důchodce sám, tak je z něho žebrák. Vysloužil si nějakou výši důchodu, ale stát zavinil inflaci a ta výše se valorizuje o tu inflaci. Stát jim nedává nic navíc, jen to co jim patří. A když nedá, tak je zloděj. STÁT JE ZLODĚJ, který okrádá důchodce.
  • Pro dobrotu,na žebrotu.To máte důchodci za to,že to co jste vybudovali pro tuto zemi,vás o to tato pravičácká sebranka okradla a chce okrádat znovu.
  • Soudci si stěžovali u ústavního soudu, že mají moc málo. Výsledek- bylo jim vyhověno!
  • Tohle je fakt už svinárna.ti lidé makali celí život,fůrt se zdražuje a takto se jím odvděčujem.ano mi, protože jsme většina tuto poslaneckou verbež volila.
    a nějakej ráth?čert ho vem.víme že všichni poslanci tam kradou a do jednoho,a když né tak se minimálně dostanou k informacím.a i když krad jako ostatní tak pro lidi postavil aspon nové pavilony v kladně,příbrami,a ml.boleslavi.
    fůrt lepší než samopaly které nestřílejí a letadla která nelítají,atd.
    a i oni budou jednou v důchodu,ale? s jakým platem?svináci.
    okrádat důchodce,tak to je už ubohé.
  • Kalousek a lidi kolem jeho rozhodování patří do vězení. Zloději za bílého dne. Zde se opravdu nedá žít mezi tou chátrou, co je u moci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit