Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je chyba Vás lidí protože jste jako hloupé ovce. Kdo chce jít do politiky tak se tam většinou dostane a naslibují vám možné a většinou nemožné. Politici nemají lidi za nic jste nuly a Hlavatý ten už předem ví, že ho lidé budou opět volit do senátu, jak je možné, že je 100% přesvědčen, že ho opět zvolíte, řeknu jak je to, jste blbci já k volbám nechodím s z vysoka na ně ser.................Nakonec on není ten bl..........ale vy.
  • Poslanci se pokládají za elitu národa a dokonce si i sami mohou stanovit své nemalé odměny. Ty neberou za nekonečné hádky, žvanění a obstrukce, nýbrž za práci. Také slibují na svou čest, že svůj mandát budou vykonávat v zájmu všeho lidu. A lid udělil 39% mandátů ANO v čele s Babišem, který dostal 48,6 tis. preferenčních hlasů, tedy ANO dostalo více jak tříkrát více mandátů než druhé ODS a Babiš získal téměř 4x více preferenčních hlasů než Fiala. A podle toho se taky musí poslanci chovat, protože nejsou žádní bozi, jako nějací římští císaři, nýbrž jen zástupci lidu, jehož vůli mají a musí plnit, pokud máme demokracii. Myslet si a povídat můžou, co chtějí, ale především mají pracovat,
  • https://www.novinky.cz/domaci/455940-belobradek-na-snemu-top-09-na-fuzi-jeste-nedozral-cas.html
  • https://www.novinky.cz/domaci/455924-svedek-cenu-akcii-okd-urcili-sobotka-a-urban.html?sznhp=rss
  • ale tam ta ve sněmovně není jediná která má pro tebe dárek. Jsou nás tisíce kteří by tě rádi potěšili osobním nebo kolektivním dárkem. Za ty roky jsi už prostě ikona sněmovny která si zaslouží ocenit. A národ je zde vděčný. Bylo by to ocenění za všechny ty politické kotrmelce a křivácké kousky zejména ve funkci ministra. Jak jsi třeba posílal peníze Hloupému Karlovi na jeho lesy i když už neměl nárok. Jak jsi se zasadil o restituce církvím a my jim dáváme miliony - jen tak bez důvodu. Nebo jak jsi nechal přistavit cisternu do cesty rolujícímu letadlu na letišti v Ruzyni. Vidíš to je svinstvo za svinstvem. Všechno nedoceněno. A tak zajdi mezi lidi občas. Prohoď pár vlídných slov. Národ je uznalý. To víš.
  • Něco k přečtení, zamyšlení a ...

    https://aeronet.cz/news/vime-prvni-bis-se-snazi-potichu-do-novely-trestniho-zakona-protlacit-nahubkovy-paragraf-na-zakaz-sberu-neutajovanych-informaci-napr-o-migrantech-v-cr-na-stole-lezi-nejvetsi-ohrozeni-svobody/

    *5*
  • Když vidím Kalouska, tak mám pocit, že to snad není ani člověk. On musí být na klíček a pokud ho někdo nevypne, tak bude škodit do nekonečna!Nepamatuji si,že někdy takový škodič
    jakým nepochybně Kalousek je,v české historií byl.
    • Je to labužník klystýru a ten jej zřejmě drží při životě
  • Pokud by se rozhodl odejít ze sněmovny Kalousek, poslal by mu jistě dárek každý slušný člověk. Já například tu mám jeden ruční granát a jed na potkany. To bych mu rád z lásky daroval.
  • Antabus by Kaldovi slušel víc.
    • Tak zvaný Demokratický blok má největší strach z toho, že ANO,KSČM a SPD svými hlasy navolí novou radu České televize a začnou dělat pořádek i na tom "smetišti",což
      je už zapotřebí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit