Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je zajímavé, že tento veikán evropské historie má svůj fanklub:
    http://fanklub.financnici.cz/adolf-hitler?utm_source=zpravy&utm_medium=article&utm_campaign=related-object
    Trošku málem ukamenovali a tady je možno se hlásit jako fanoušek pana Hitlera.
    *16* *16* *16*
  • Nedávno tady byla aféra s Troškou, že sympatizuje s fašisty. Paní Šaškecí z toho po letech dostala nepravidelnou periodu.
    Proč se pořád vytahuje tem masový vrah a psychopat? Kdy se mu konečně začnou naši pohlaváři omlouvat za to že mu Rudá armáda nakopala zadek?
    Asi je třeba si pomalu zvyknout na pana Hitlera, "vždyť on vlastně nebyl zase tak špatný".
    A pózoval fotografovi, který udělal zajímavé fotografie! *1*
    Bez této informace by asi naši občané nemohli žít. Je to naprosto nezbytné pro to, abychom odpoutali pozornost od toho bord.., který tady panuje. Rozkradená a zpustošená země není vůbec zajímavý problém. Podívejte se, jak pan Hitler pózoval! No asi se z toho zblázním.
    A oslové budou opět hýkat... *1*
  • Ještěže nezkoušeli totéž Klaus a Zeman. Pan Klaus by hravě oblbnul celou Evropu, je skvělý mystifikátor.
    • Mám jisté obavy, že u Klause zkoušky doma před zrcadlem ny toto téma byly. Přestože je chudák zahleděný jen do sebe, na veřejnosti by se odhalit nedokázal, podobně jak podobu svých gest nechtěl ponechat i Hitler.
  • Nojo. Na bejvylý kreatury se lehce publikuje. Ale podobný projevy dnešních politiků nikde na púodobný serii nikde vidět není. Naši podělaní redaktoři si troufli (anebo spíše měli nkázaný si troufnout) pouze na Paroubka či Ratha, i když spousta jinejch by byla daleko zajímavější......
  • Hitler byl bezesporu dobrý řečník. Naslouchaly mu davy a věřily mu. To jen tak někdo nedokáže. Ty fotky spíš vypadají, že se na projev buď připravoval, nebo byly určeny na propagandu. *5*
  • Mě mrazí z fotek úplně jiných kreatur, které bohužel ještě žijí ale jsou daleko horší, třeba míra s vencou *16* nemůže chybět ani grupenfuhrer heger a spol gestapa, co tu vládne.
  • Konečně dobyvatel,už sem měl těch tlam až až.Kdybys Ádo dotáhl to dokonce,nemusel bych být ted v těch sra*kách,ach jo,tak příště ! *9* *9* *1*
    • Moc nechybělo a mohl být od komoušů pokoj. Tohle měl dotáhnout do konce!
      • to sedí---i stím povlem co jseš---žádný rozdíly pěkně do fronty---
  • Celej Stálin.
    • Stalin ne. Podle gest toho pána s knírkem jako bych slyšel nadávky typu "zjebe, zkurvysyne, povle nebo lůzo". No nějak takhle si představuji individuum schované pod nickem Not CSSD.
      • Otazniku neotravuj slusne demokraticke pisatele svymi blaboly. *11*
        • pro KUBIKULA--ten pán s knírkem na tebe ty špino evropy
          • Skoda, mel by tady byt a zamest s tebou, b l b e c k u. *16* *11*
            • me určitě ne já mám oproti tebe čistý rodokmen--fuj ty chásko evropy--běž se nejdřív umýt a oholit----a pak šup tam
  • Proboha, ktery vemeno psalo ty vety mezi fotkama?
    • Komouš, kdo jinej!
      • Takovou hloupost nemůže napsat nikdo jinej Pišta vládní vlezprdelka prostě homouš. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit