Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spojením se s vlastizrádnými flanďáky Sobotka zradil voliče ČSSD. Na to jistě doplatí a přeji mu to, právě on a ne Hašek a spol je pučista.
  • Milošek chce důkaz? I s podpisy (jak u něho bývá zvykem) ne?!
    nejednou je pro zrušení lustr. zákona, co to? Odvolává co slíbil? (že ve vládě budou jen poslanci s negat. lustračním osvědčením.
  • Tento ochlasta je falešný a mstivý člověk. ale i časem na něj dojde.
    • No už aby to bylo, ta křivácká kreatura nedá pokoj, dokud mu někdo pořádně "nesroluje koberec", ale tentokrát ne před skříní a před pořádně dlouhými a strmýmy schody. Pak snad bude o toho podrazáckého, křiváckého, prolhaného opilce konečně pokoj.
      • Za to by ten Váš Karel Schwarzenberg by dal na Pražský hrad červenou lucerničku aby tam za ním ty luxusní štetky mohly chodi oficiálně. Děkuji nechci.
  • Vážení,většina ořispivatelů se jen sprosťárnami a urážkami ukájí,ale zapomíná,že pan Miloš Zeman se chopil moci,aby se mstil jak ČSSD tak národu českému za rok 2003 a plně si vychutnává svou moc a prodlužuje odvetu za léta,která nemohl prožít na hradě,ale musel žít na Vysočině.
    PROSÍM VZPAMATUJTE SE,NEBO BUDE PODPOROVAT ČLOVĚKA,KTERÝ SVOU OSOPBNÍ POMSTU NADŘAZUJE ZA SLUŽBU SLUŠNÝM LIDEM ŽIJÍCÍM V ZEMI ČESKÉ,MORAVSKÉ A SLEZSKÉ??????
    • a slezskému miloš pomáhá
      • pomáhá.ale do hrobu a do područí ruského medvěda.
        • na rozdíl od prodejných angličanů a agresivních němců díky jejich krvavým obětem tady dnes existujeme a můžeme diskutovat
          • Tak se přiznejte odkud jste - jsou-li to K.V. tak je to více než pochopitelné, jestli odjinud tak pozor na taková vyjádření.
            Těch bolšánských dršek- dnes přetavených v tzv. byznysmeny má každý normální člověk plné zuby.
            Je to jen roztahovačná, zpupná chátra, která si myslí že ji patří svět. Sám jste to měl možnost poznat na vlastní kůži. A pokud jim nepoklonkujete a neskáčete podle jejich scénáře jako nejmenovaný hradní ožralec a prolhanec tak jsou schopni čehokoliv včetně fyzického násilí. No prostě přesně obraz jejich guru - KGB zločince skrčka Putina.
  • skočili na špek lidovcům. s Okamurou by měli snadnější řeč. lidovci je opět podrazí. ale kdo chce kam......
  • Musím mu to co nejvíc ztížit,jsem už prostě takovej škodolibej sráč,havně aby bylo co nejvíc schůzek,budeme lejt až do rána a Bohuš mě bude jistit,ať si zase nerozbiju hubu *12*
  • ... poté se všichni inteligentní lidé v Česku poblijou :))
    • Tobě na palici, to budeš smrdět!!
      • ... polib mi, dě*ko :))
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu,,
    • Klaus je psychopatický zločinec, gauner jakému není rovno. A agent KBG. Něco takového jako je ta jeho p.asárna s tzv. "amnestií" nemá v civilizovaném světě obdobu.
    • No vidíš tečko a tak jsi na něj nadával!!
      • To jsem nepsal já, ale zloděj nicků komunista Pišta.
      • Kormidlo se po volbách otočilo a zaměstnavatel mu změnil instrukce. I placení provokatéři musí přizpůsobit svou rétoriku současné politické situaci.
        • Tečka si otvírá zadní vrátka, co kdyby nastala změna, mohl by skončit pod mostem..
  • Sobotka by mohl žádat o předložení vyšetření,že většina Zemanových č.krvinek nese pouze O2 do jeho hlavy.
    Ps. pro pana Kliťáka,tečku a podobné klitorisy O2 je KY-SLÍK
    • Myslíš, že má Zeman v alkoholovém oběhu nějaké červené krvinky? *1*
      • Myslím,že ne.V zápisu z jeho vyšetření doslova stojí: V tomto vzorku alkoholu nebyly nalezeny žádné stopy krve.
  • Zeman je menší zlo než šláfenberg,ale už jej a jeho manýrů mám také dost.
    Buď opravdu také tak chlastá nebo se na hradě nudí,přesto jej to neomlouvá!
    • Šamšulo z Cajzlova!
      Jsi evidentně ve službách zločinecké organizace Rudé pracky!
      • ano jsem,byl jsem odhalen kliťákem *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit