Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Telička pilný jako včelička a přisátý ke korytům s miliony jako klíště za každého režimu. Tak vážení přátelé z ANO - vašemu Teličkovi tedy my občané dáváme jasné a srozumitelné NE!!!!!!!!!!!!!!
  • Chvilka s poezií
    Báseň o myslivečkovi

    Švarný mysliveček
    Přišel o věneček
    Ach ouvej jak to bólí
    Už se mi řiť
    Nikdy nezahójí
    ....
  • Sobotka je ženské přirození,které kozomrd zná jen z obrázku
  • Volime Karla!
  • Komik a jeho svět *16*
  • Za co chce zvyšovat platy? Za to, že nechali rozkradnout republiku? Navíc nejsou peníze. Nejdřív by se měl snižovat dluh a šetřit. Státní zaměstnanci můžou za to, že je to rozkradený,(mimo hasičů, učitelů, policie apod.). Ve státní správě by neměly být žádné prémie, pokud to nefunguje, není žádný důvod k prémiím. V podniku, kde se bude špatně hospodařit a nebude dostatečný zisk, tak se také nemůžou navyšovat platy a mít prémie. Není totiž z čeho platit. Stát je také jistý druh firmy!
  • Ano samozrejme je potreba uplatit socialy DUCHODCE uredniky a jinou NEPRODUKTIVNI LUZU neboli volice SOCKOMUNISTU!!! *11* To rudoranzovim kriplum vzdy slo dobre - rozdavat z CIZIHO!!!
    • 100% souhlas
  • Nevím, jestli zrovna teď je nutné zvyšovat platy státních úředníků. Domnívám se, že tak zle na tom nejsou, a to i vzhledem k tomu, jak (ne)funguje státní správa. Jdete cosi vyřizovat na úřad, vše je elektronické, samé počítače. Přesto vám arogantní dáma prohodí okénkem formulář - a pište.
    Další věc jsou důchody, které letos vzrostly o celých (a někdy i necelých) 40,- Kč (slovy čtyřicet korun českých).
    Babiš se holt obklopuje svými kamarádíčky z Agrofertu, tak je musí zřejmě dobře zaplatit, jinak to nevidím.
    • Souhlas. Až na to, že s vyřizováním žádostí mám zatím jiné zkušenosti. V čekárně úřadu si z kaslíku vyberu příslušný formulář, doma si ho v klidu vyplním a zajdu s ním na úřad. Tam si kliknu na pořadník, vyjede mi lístek, chvíli si počkám a když začne blikat mé číslo zajdu k příslušnému okénku. Odevzdám úřednici žádost a příslušný doklad, OP, ŘP a pod., úřednice zkontroluje údaje a s úsměvem mi předá lísteček s ůdajem, že si mám přijít za jeden, dva, tři týdny. No a při další návštěvě se to opakuje a dostanu příslušný doklad (ŘP). A v čekárně jsem neseděl déle jak patnáct nebo dvacet minut. Asi jak kde.
  • !!!
    Hušák - 962 000 měsíčně, ředitel polostátní banky, která je v krachu - 350 000 měsíčně, průměrný plat vysoko postavených manažerů ČEZu 600 000 měsíčně, manažerů u státních drah 400 000 měsíčně, dobrý kšeft je i být jenom odborový předák 50 - 120 tisíc měsíčně .... musíme pochopit, že by nám všichni tito a řada dalších skvělých odborníků okamžitě utekli na západ ..... jako by tam na ně zrovna někdo čekal :-)
  • A nějakému, třeba popeláři, přidá Nedělka ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit