Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty mě znáš? Mohl bych to samé říct o Tvé zaujatosti,ale mám dost soudnosti,tak to nedělám.A prosím nevkládej mi do pusy něco co jsem si ani nemyslel a natož řekl. A s tou exaktností i u Tebe si nejsem,tak jistý,ale ponech si svoje názory,ale nepodsouvej svoje představy druhým.Buď zdráv!
    • Nereagoval jsem na tebe - to za a) a za b) sis to špatně přečet. Tak ještě jednou a lépe.
  • Kdo by přiznal, že o tom ví? Nic tu není pravda, ani to co tvrdí potrefený, prostě všechno je z křišťálu, i Staník. *1*
    • Přiznat, že něco ví, by mohli víš kdy? Kdyby proti nim byly důkazy jako třeba proti Drobilovi s Knetigem, Moravovi s Tluchořem, Dalíkovi, Kvapilovi či Novotném (všichni ODS). Prostě v těch kauzách ODSáků se důkazy objevují nějak podezřele často, v kauzách nebo "kauzách" socanů skoro nikdy. Až si tak člověk říká, jestli tedy nějaké existují. :-D Tobě, protože jsi zaujatý, stačí slovo odsouzeného vraha, já mám raději exaktní důkatzy, jeké přinesl Michálek, protože pak mohu věřit nikoli vrahům a pochybným existencím, ale svým očím a uším, víme... *2*
    • ....Staník je s igelitkou proti Řebíčkovi,Oulickému,Drobilovi,Novákovi,atd.atd. skutečná socka! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit