Přejít na výpis diskuzí

Sobotka jde opět za Zemanem, řekne mu o sporu v koalici

19.12.2013 8:15
Danica Klein 22 příspěvků

O sporu ve vznikající koalici ohledně obsazení postu ministra zemědělství bude dnes prezidenta Miloše Zemana informovat lídr sociální demokracie Bohuslav Sobotka. Hádka o to, kdo dosud často přehlížené ministerstvo obsadí, se rozhořela mezi ČSSD a lidovci. Podle analytiků ale do sporu významně zasahuje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ČSSD jasně ukázala, že ať vládnou ve straně Haškovci nebo Sobotkovci, nejsou schopni stát na vlastních nohách a neustále ke své vládě nutně potřebují lidoveckou , případně i Topáckou - tedxy křesťanskou berličku s nekřestanskými věřícími a nenasytnou církví v čele s Dukou. Hašek jako jediný hejtman vytvořil krajskou vládu s lidovci a byl na to hrdý, Sobotka s ČSSD dnes , ač v programu byli proti církevnímu megatunelu, tak se okamžitě spojili s lidovci, tedy církví a církevní megatunel jim je v podstatě ukradený. Herman, nejbigotnější lidovec, který klidně půjde do vlády se socialisty, ač přišel o místo šéfa ÚPTR v trafice pro disidenty a Havloidy , , který nám odečerpává ročně naprosto zbytečně více než 151 mil. korun ročně ač máme Historický ústav AV a jde tedy o duplicitu si najednou klidně sedne do takévéto koalice, když jde o koryta. Ukázka jejich charakteru.. ČSSD si nechala vzít i ministerstvo zemědělství, ač přes toto ministerstvo půjdou církevní restituce. Jste naprosto k ničemu a ničemové vážení ČSSD. Ustáli jste Zemano-Haškovcův puč, ale toto neustojíte. Vaše voliče jste naštvali na nevyšší možnou míru, jednociferný výsledek v příštích volbách vás nemine, pokud nepadne celé vedení jak Sobotkovců tak Haškovců. Chce to úplně nové lidi, s tímto odporným dvacetiletým kšeftováním nespojených.
 • Od vůdců ČSSD byla hloupost,že se vymezovali proti komunistům a spolčovali s pravicovými lumpy.Pro budoucnost uvedené znamená tvrdý pád ČSSD až na dno.
 • Sobotko,Sobotko.takhle sprstem viz.foto včera pózoval chrchla Havel a jak dopadl?
  Strč si jej raději do chobotu *1*
 • Bohušu,řekni mu,že je šulin,o koalici nic neříkej *3* *3* *3*
 • Lůza a komunisti jsou služebníci ďáblovi. Proto jim tolik vadí lidovci a církev.
 • Takovou vládu vůbec nemá význam jmenovat.Žeňte panbičkáře s koalice,ještě ve vládě nejsou a jsou problémy jen s němi a přitom úspěli ve volbách jen s odřenýma ušima..Tak jsem si uspořádání po volbách nepředstavoval.Moc si přeji aby komunisté,úsvit a jiné strany které Sobotka odsunul ve prospěch Holobrádka či Bělohrádka přehlasovali co se dá.S KDU byly problémy odjakživa a trvá to stále.Zemane měj rozum a takovou vládu ani nejmenuj.
 • Tohle není politika ale politikaření ! Flanďáci ven ! Sobotko zatáhni ruční brzdu, řítíš se do propasti. Možná to nevíš, ale odsuzuješ se k osudu Paroubka, Topolánka a Nečase. Zlikviduješ si slepici, která Ti nese zlatá vejce ! Odsuzuješ ČSSD k osudu ODS. Kašleš na levicové voliče, kteří Ti pomohli k veslu a sám na to tvrdě doplatíš ! Flanďáci ven !!!
 • Po všech vlastních chvalozpěvech,které na sebe pěli ti,co se hnali ke korytům nabývám stále většího dojmu že zde bude vládnout banda stejných,nebo ještě větších ničemů,než zde vládla.To abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedením doma denně řádně cvičit.Aby až nás národ zavolá do ulic,už jsme měli v rukou ten správný revoluční švuňk.
  • Klasi,ty budeš první posranej na barikádě a budeš to svádět na špatné jídlo.Ale tady si dodávej odvahy co hrdlo ráčí *2* *2* *2* ,na nic jiného se stejně nevzmůžeš *3* *3* *3*
   • Jedině kvalitní bejkovec rajtující po tvojé zadnici z tebe dokáže vycepovat rozumného člověka.Jak kdysi řákal soudruh Lenin,že lumpy je třeba řezat!Řezat! A zase řezat!
    • Tak to už by jsi se měl začít bát a začít shánět masti na podlitiny . Už se těšíš do dobytčáku jak pojedeš do Izraele ? To jen abys na to nezapoměl .
  • Ono to půjde na vozíku a s berlemi dost těžko , že ?
   • Jestli jsi na vozíku,tak múžeš,z chodníku. alespoň provolávat nám revolucionářům věčnou slávu,až budem lumpy řezat a zpracovávat je na tuhý krvavý biftek.
    • Já na vozíku nejsem soudruhu a letos jsem si udělal pěkný výšlap na Vesuv ale naprostá většina tech ultralevicových " revolucionářů " jsou už pěkní chcípáci .
 • Pane Babiš, jak je to s tím šetřením, když se ve vládě přidělávají posty, které nebudou k ničemu.Nějak jste ztichnul!
 • Ona to v podstatě ani není politická strana, ale jakési sdružení zavilých klerikálů,kteří svým jednáním připomínají středověká dogmata, která hájí bez schopnosti pochopit společenský vývoj.Mají jediné štěstí a to že je volí věřící lidé, kteří v tomto politickém spektru nenachází alternativu.Je ale prokazatelné, že tato strana nikdy nic pro tyto obyčejné věřící neudělala.Působila vždy jako spolehlivý nástroj bigotních katolických klerikálů, který zajišťuje vliv církve na dění ve státě.Proto se tak zavile snaží jít s každým, kdo je schopen jí v tom pomáhat.získat podíl na státní moci .Takže Sobotko pozor, hřejete si na hrudi hada a doplatíte na to!
  • K tomu prostě není co dodat.Snad jen to, že to chápe většina společnosti mimo sociální demokraty.To je jeden z důvodů ,proč jejich preference jedou tak z kopce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit