Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak jsem nezachitil,že Sobotka nechodí do předem prohraných voleb.Nebo si nepamatuje co prohlásil.AŤ už zmizí ti lumpové z ODS +Top
    • Omlouvá se za tu hrubku ,ale jsem nasr..... *8*
  • Sobotko , ty jsi vol třeba čerta hlavně že jsi dostal na frak a už konečně pochop že tě národ nechce ani tvoji soukmenovci z ODS , zalez na chalupu a čekej na smrt !
  • Pozor nevolte Schwarzeberga je to nastrčený kandidát mafie. Ukázka- podívejte se jak volili v cizině to je mapa jak za komunistu Hrábě jednohlasně.
  • Žádám nebo lépe prosím všechny spoluobčany, kteří mají hrdost a cítí ke své zemi lásku, všechny zodpovědné a hlavně minulosti a dějin naší vlasti znalé vlastence - VOLTE V DRUHÉM KOLE M.ZEMANA - odvrátíme tím druhý Mnichov - je to útok na Českou republiku!

    občan Alexandr Sedláček
    • TOHO OŽRALU ZEMANA ??? FUJ *16* *16* *16*
      • Tvůj argument je na h o v n o Duel Havel Landovský to byli ožralové.Už jsi zapoměl???
    • To je sice pravda, ale švejk je nepoučitelný. Jen nechápu jak tu duševní trosku negra mohlo volit 99% pražáků, když z okolí neznám nikoho kdo ho volil. *16* *16* *16*
  • ODS vůbec nepochopila, že Sobotku zařízla tím, že už dávno není pravicovou stranou. Jen o tom soudruzi melou, ale jsou to normální Kalouskovi poskoci, který skáčou , jak on píská. A ubohost s jakou vedli kampaň pana Sobotky, je stejná jako ta, s kterou vedou stát.
    Nečasi běž už do háje, vůbec nevíš, která bije. Budu volit Zemana, i když jsem pravičák, možná právě proto, protože je dnes pravicovější, než celá ODS, která se stala kýblem hlupáků, kteří hledají chyby všude jinde, jen ne u sebe.
    Kdybyste tam pitomci, dali Němcovou, tak jste dopadli jinak
    • Mirku jako bych slyšel své kamarády kteří jsou taky z ODS.Převážná většina lidí (dole)přemýšlí stejně ,akorát ta deklarovaná sebereflexe vrcholných představitelů se nějak neukazuje.Prostě už toho bylo dost. *3*
  • Nic než póvl, ti čecháčkové.
  • Je to spiknutí protilidových gaunerů.
  • Já zase podpořím Zemana, který je Čech a nepodílí se zločinech této trojkoaliční vlády. *1*
  • Vážení spoluobčané,
    vy všichni, kteří jste volili feudálního monarchu, napojeného na katolickou církev, za vás se hluboce stydím. Opravdu nevíte , že jste měli volit občanského prezidenta a ne monarchu! Ztratili jste totálně hrdost? Neznáte dějiny?
    Chce se mě zvracet z velké části vlastního národa ! Žádná hrdost, zbabělost, nutnost lézt cizákům do řitě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A zločin de luxe - zmanipulovat a zneužít generaci mladých voličů, vlastně ještě dětí k tomuto zločinu - volbě Schwarzenberga!!!!!
    • Díky, podtrhuji *16*
  • Pane Sobotko ani vaším krachem u voleb na prezidenta jste se nepoučil budete volit knížete tak jste mě přesvědčil že ODS nikdy nevolit i když jsem vaší straně hlas nikdy nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit