Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je tento gauner ?? Je to bývalý STBák, který dříve udával lidi, zatím ještě nebyl potrestán, doufejme že ho jednou stihne spravedlnost!.
  • A Sobotka by lezl komunistům do p r d e le v případě že by nedošlo k převratu, to je pravý komouš.
  • je Sobotka
  • Sobotka nepochopil,ze vlada se ma sestavit z jiz proverenych -tedy z lidi,kteri jsou ted v prozatimni sestave.Z toho duvodu nemusi byt take jmenovam ,i kdyz ma slibeno.Prilis horlivosti
    muze byt na skodu.
  • Sniper je odstřelovač, proto i já mám tento nick, abych odstřeloval pitomce kteří urážejí pana prezidenta!
    • kozomrd korektor zase používí cizí nick
  • V příštích volbách volte jenom komunisty. Je to sociálně spravedlivá demokratická strana pro všechen pracující lid s dlouholetou tradicí, o které víme, že jim jde pouze o zájmy proletariátu a inteligence. Která nerozlišuje mezi úspěšně zlodějnami zbohatlíky a dělnickou chudou třídou. Která všem zajistí práci za spravedlivou mzdu, bydlení, lékařskou péči, vzdělání. Kdy nebude muset někdo přespávat na ulici a živit se žebrotou. Která ví, že veškerý zisk vzešlý z práce musí zůstat pro stát, který je jediný a ví jak s penězi z těchto daní správně a spravedlivě naložit. Vše co bylo ukradeno - musí být navráceno znárodněno !!!! Pravičácký šmejdy nahnat na tu nejtěžší práci, aby věděli, jaká je to dřina se živit rukama a aby uhradili celkovou vzniklou škodu. Stejně tak celou církev a kulaky.
    • Po těch zvěrstvech co tady komunisti páchali je může chválit jenom lidská zrůda nebo naprostý p.tomec.
    • Peppone nech se vysetrit, meles hovadiny. *11*
  • co zde cenzuruješ, kolik ti za to platí? *8*
  • z Tiscali navrhl jednu věc!

    strčte si ty vaše zprávy do p r d e l e ! Ale je to stejně jedno, jestli do (o), nebo do (I), nebo do řiti! Stejně tak Zemana a taky Klause a de facto všechny politiky v ČR, včetně těch z USA! *1*

    *3* *15*

    Jste stejně srandovní, jak komunisti v roce 1973! *3* *1*
  • zde cenzuruje?
  • má vůbec zájem o to, aby se zde našel jeden irelevantní příspěvek?

    Mám takový dojem, že je to jenom otázka toho, že BIS (dříve StB), že soudruhu, nebojte, Vaše jméno neprozradím, stejně ho všichni vědí! *15*

    A co soudruh V.K a co soudruh M.Z.?

    Pište, jsem jedno ucho! *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit