Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman je president a president je nejvyšší velitel ozbrojených sil v Čr,takže pana Stropnického nesmí logicky nechat vlézt na min.obrany!
    Stropnický je špatný herec i cirkusák a má modrou knížku. Na obraně se vyhazují miliardy oknem a pokud obranu by v tomto případě měl převzít nýmand Stropnický alias Peak s vousama,tak si strčte Gripeny do análu rozdejte lidem kulomety a věřím,že bude líp *1*
  • Slovo žádat vystihuje celého přizdisráče Sobotku,zaplatili mu kompars blců co se slezli na náměstí proti puči a kdyby věděli jak to má ten cucák s touto zemí v pič. ,tak by tu stovku každej určitě vrátil.
    Také jsem se zmýlil,ale pouze proto,že jsem těch podpásovek a křiváren po volbách měl plné zuby.
  • Sobotka zadat muze ,dokonce muze zastupovat nekolik funkci najednou ,jak uz naznacil,
    otazkou je ,kde bude co platny.Nic ,krome intrik ,stejne neumi.Ten je obetavy!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je pravda že ten tečka píchá kozy? Někdo to tady psal.
    • Je to pravda, je to starý prasák, doma prý má chlív a v něm kozu, chrápe tam s ní.
      • Už prý ho někdo žaloval, protože to je trestné, je to týrání zvířat!
  • Tahle vláda je na odborné úrovni asi jako kdyby Sobotka šel po ulici a volal: Haló, Franto, Pepíku a ostatní, pojďte sem !!! Kdo z vás by chtěl dělat ministra za 150 tisíc ??? Pospěšte si, kdo dřív přijde, ten dřív mele....To bude vláda, jedna báseň. Nikdo neumí kromě Stropnického cizí jazyk, ale ten zase z obrany nemá splněnu ani střelbu ze špuntovky, ostatní mají problémy i s malou násobilkou, bez kalkulačky nesečtou ani malá čísla. Jediné, co jim půjde, bude žvanění a zlodějny....To fakt mohl Zeman nechat dovládnout Nečase s Kalouskem....a doplnit tam 15 Karolinek Peake a bylo by to lepší...
    • Hlavně že Becherovič si tam dosadil "odborníky".
      • Tebe nedosadil, tak také nejsi odborník, ale blb.
  • Bylo by třeba poučit Becheroviče, aby si hleděl chlastu a cigaret a nekecal do věcí, do nichž jako neodpovědný kladeč věnců nemá co žvanit. Jinak by taky mohl vyletět z hradu dřív než se naděje. Se svou bandou jenom kšodí této zemi!
    • Blbej kikán poučuje profesora prezidenta, že nemá co žvanit do prezidentských záležitostí. Bůůůůůůůů, ale že tady máme pitomce, což ???
      • On je Becherovič profesor??? *1* *1* *1*
        Tak leda přes chlast. *1* *1* *1*
        • Je profesorem v penzi. Prezidenta dělá jako penzista na vedlák. To ale neznamená, že ten profesorský titul nemá, pouze už je neaktívním profesorem. Je to akademický titul a např. doktor v penzi také svůj titul neodevzdává, tak co žvaníš ??? Tvoje neznalost a blbost hvězd se dotýká...
  • Včera jsem viděl události komentáře. Strašný strašný strašný. Ti vidí jen koryta, nemají názor ani přehled. Tohle bude horší než to gestapo nečase. Zeman by udělal nejlépe, kdyby do stávajícího svinčíku jmenoval premiéra haška. Nic by tím nezkazil. Především nic oproti švejkům u voleb.
  • Německé noviny to píší naprosto trefně: Kazimír na pražském hradě klade zbytečně překážky.
    Já společně s Němci u Miloše - tohoto českého Kazimíra I. - postrádám i tu nejmenší špetku státnického chování. Hlavně, že se Spozáky - zemanovčíky dosadil nelegitmní vládu. Tohle Česko - toť Augiášův chlév Evropy!!!
    • Souhlas-Chovanec,práskač,rychlokvaška okurka-ještě není MV a již mate veřejnost.Budeme si to v příštích volbách pamatovat.Dosud jsme vždy volili soc.demokraty,ale v roce 2013 to bylo rozhodně naposledy. *1* *1* *1*
    • Já u tebe postrádám špetku zdravého rozumu.
      • nenárokuj si to,co sám nemáš
    • Ty jsi opravdu kapitán všech co nechápou o co jde.Jestliže v naší krizové situaci chce prezident v rezortech odborníky a ČSSD tam silou a vyhrožováním ústavním soudem prezidentovi,cpe nejhorší katolické Koniáše a přímo Kaloukovi služebníky,je třeba prezidenta podpořit. Německým novinám se nedivím,vždy jim byl trnem v oku prezident co hájil české zájmy.Je smutné,že je stále hodně nemyslících kapitánů,kteří hned naletí a běží volit toho,kdo Němcům vyhovuje !
    • Kazimírů tu máme tolik, že kdybychom je mohli všechny prodat do zahraničí, tak tu máme vcelou ČR ze zlata.
    • A německé noviny mne nezajímají. Stejně jako Němce naše české. Pouze pitomci si to neumí vysvětlit. *1* *1* *1*
      • Německé noviny o pomoc požádal náš ryze čistý a noblesní a hlavně "český" Kárl jako vždy. A to jsem Zemana na Hrad nevolil, nevolil jsem ve finále nikoho, nebylo koho.
        • "Nebylo koho" ....ale přesto je lepší vrabec v hrsti, nežli Kchárl na hradě. *1* *1* *1*
    • Dej si pohov, Augiášův chlév tu máme minimálně 24 roků, i bez Zemana. Takže jmenuj ty špinavce všechny, nebo nejmenuj pouze Zemana. *12* *16* *12*
      • Augiášův chlév tady máme od r. 1945, zavlekli ho sem východostepní nájezdníci.
        • Myslíš cikány ??? Tak to máš pravdu !!!
    • Mas snad neco proti demokracii?
      • ???
  • Myslím že nemusí spěchat , má čas!
  • je ostudne, jak nas prezident z mstivych pohnutek zdrzuje jmenování premiéra a nové vlády...
    • Pokud je premierem chameleon, který se vybarvil co se týče církevních restitucí tak, že vlastně voliče obelhal a vzal si do koalice Lidovce, potvrdil církevní megatunel, který před volbami tak vehementně kritizoval, tedy lhal, tak si nemá se Zemanem co vyčítat, protože ANO s Babišem nebyli ti, co lidovce v koalici chtěli. Byla to záležitost ČSSD. O to je to horší. Tím se stala ČSSD v tomto složení nevolitelnou. A CHovanec má práva jako Mareček Benda - právnickou fakultu v Plzni a rychlovkou - 9 měsíců. Ministr vnitra jako fík. To se musí Zemanovi tento pučista - nepučista vzpříčit v krku jako ta největší kost z kosatky.
      • Sobotka už dlouho jako před časem Nečas ,plní jen Kalouskovi rozkazy.Aby je mohl plnit nerušeně,potřebuje k tomu nutně lidovce s právem veta.Tak se nyní bude moci celou dobu vládnutí mít na koho vymlouvat.Nezapomeňme,jak ho razantně zachránili a podrželi Štěch s Falbrem a tím umožnili dokonání zrady na svojich voličích.
      • Tak tak, bohužel. Chovanec je sketa a socani si to neskutečně pohnojili pro příští volby. Sobotka dopadne jako nabob Nečas. *1* *1* *1*
    • Ty si ostuda. Prezident zatím nedostal od možného kandidáta na premiéra žádný oficiální seznam,. Což ty stejně nepochopíš...že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit