Přejít na výpis diskuzí

Sobotkova vláda bez problémů přestála hlasování o důvěře

26.5.2015 13:56
roj 16 příspěvků

Vládní koalice ČSSD, hnutí ANO a lidovců přestála dnešní hlasování o důvěře. Proti kabinetu hlasovalo pouze 47 poslanců TOP 09 a Starostů, ODS a Úsvitu. Ke svržení vlády by bylo nutných o 54 hlasů víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jediní komanči se zachovali normálně a té komedie se nezúčastnili.
 • vanhorne
  Vlada ktera umi vladnout a vladne hlavne v zajmu obcanu,tak jak to uklada slib ktery clenove vlady musi skladat,nemusi mit zadnou starost o sve byti nebo nebyti.Takova vlada v Cesku jeste nebyla ani nebude,diky pofidernim charecterum kteri kazdou vladu tvori.Hloupi mluvkove,politicti hochstapleri,agenti s teplou vodou a jina cti neznajici a poctive prace se stitici individua.Je to spolek spatnych komediantu a trafikantu.
  c) Slib clenu ceské vlády skládají slib do rukou prezidenta republiky
  Čl.69(1) Člen vlády skládá slib do rukou prezidenta republiky.
  (2) Slib člena vlády zní: "Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.".
  (Své povinnosti budu plnit podle vule lidu a v zájmu lidu.[Tak slibovali jeste kdyz byla CSSR.])
  Vyplývají z nej základní povinnosti clena vlády:být verný CR – nezproneverit se jí cinností, která by byla v rozporu se zájmy našeho státu (pr. spolupráce s neprátelskou cizí mocí).Zachovávat Ústavu a zákony a uvádet je v život – dbát na jejich dodržování a každodenní naplnování (zejména cinnost v rámci podzákonné normotvorby + vydávání individuálních právních aktu)zastávat svuj úrad svedomite – plne se venovat výkonu své funkce (úcastnit se schuzí vlády, plnit uložené úkoly + rádne rídit úrad, jehož rízením byl poveren)nezneužít své postavení – necerpat jakýchkoli neoprávnených výhod plynoucích z jeho postavení, které by mu jinak podle zákona nepríslušely.
 • Drzost ODS a TOP nezná mezí. Snad lidé nejsou tak blbí, aby připustili návrat této zlodějské soldatesky.To raději opravdu Babiše. A dokáží si najít údaje o hospodaření od sametovky. Všechno zadluženo, rozkradeno a ze společného majetku nezbylo skoro nic. Tady tomu můžou fandit jenom ti , co to rozkradli a blbci, kteří jim na to skáčou.Za těch 25 let jsme mohli být už nezadlužení, nerozkradení a víceméně i spokojení.Platy na úrovni Rumunska, důchody rovněž, rozhodování soudů ani nekomentovat.Kolik lidí bylo již za 25 let okradeno nelze ani spočítat. Podle těch výsledků je zřejmé, že pokud někdo zbohatl, tak další 3 museli zchudnout.Už nejde o vykořisťování člověška člověkem, ale je to opačně.Čekám, kdy lidé u voleb začnou realně přemýšlet.
 • Vláda nepadne, voliči se musí probudit a Bureš musí padnout
 • Já bych vládu neshazoval. Ale vadí mi na ni, že jako ovce jdouce pokorně na jatka, odevzdávají své pravomoce v zahraniční i ekonomické oblasti Zemanovi. Proto naše republika ztrácí důvěryhodnost a začíná všem být tak trochu ke smíchu. Navíc tolerování neformálního postoje Zemana k Rusku a Putinovi i situaci na Ukrajině dost nahlodává autoritu vlády, a to by si neměla nechat líbit. Je sice o něco více ke kritice, ale musí se objektivně přiznat, že tato vláda zatím je bez korupčních událostí, nezadrhává, řeší problémy krok za krokem a evropské peníze začínají být vidět všude kolem. Když se ale nevzpříčí Zemanovi, ten bude za chvíli u nás druhým Putinem. A kdo by to chtěl?? No zřejmě pouze jeho fandové.
  • Naše republika ztratila důvěryhodnost v prvé řadě při divadelním představení ,které se včera odehrálo.Bylo to velice trapné a moje přepínání ČT 24 veřejněprávní televize TOP 09,ODS a pár zoufalců Úsvitu byla ukázka toho,že je potřeba s tím začít něco dělat.Od roku 1989 tady není jeden kloudný zákon,aby se desetkrát nepředělával nebo nedoplňoval.Kalousek,Fiala to je vrchol dívat se na tyto klauny.Je potřeba odmítnout platit tuto televizi.Tady již přestává být veškerá legrace.Mě to připadalo,že hydra dodělává tak špiní všechny napříč politickým spektrem.Laudát to je další kreatura,která je tam drahá i za 5,50 Kč na hodinu.,
 • ODS - strana pro překabátěné komunisty.
  ANO - podnikatelský projekt StB.

  Soudruzi v podnikatelském pravicovém převleku dále kradou lžou a žvaní.
  Jak jinak. Oblek mohou změnit ale ne své komunistické chování.
  • Příteli, z toho co píšeš mi vyplývá, že největší komunista by musel být Miroslav Kalousek. *2* *2* *2* Anebo je úplně mimo tabulky a je samostatná, ještě nikým nepopsaná ekonomická kategorie ... nakažlivější než Ebola? *1* *1* *1*
   • A ty víš,že ne?Já o tom dost pochybuji.Takhle se křesťan nechová,ale nabubřelý šmírák s neskutečnou rétorikou,zřejmě někde vyškolenou a dobře zapsanou.Bylo dojemné ho poslouchat jak to myslí křišťálově čistě.Jeho působení na MNO je jasným důkazem.
 • Raději 10 Babišů ve vládě než vládu zlodějů podvodníků a lhářů z ODS a TOP09. Když Babiš zabezpečí zaměstnanost, platy jak v Německu, hospodářský růst a růst životní úrovně, ať vlastní třeba celou ČR. Ostatní už okolo toho jen 25 let kecají a cpou si pouze vlastní kapsy.
  • A kruciš, něco je špatně. Doopravdy si myslíte, že Babiš ten majetek a všechno ostatní získal poctivou prací za socialismu? On vlastně jenom za těch 25 let využil tu startovací čáru, stejnou pro všechny, jak o ní mluvil Václav Klaus, všech zlodějů král. *2* *2* *2*
  • Zloděj Babiš, ten si nahrabal při privatizaci v letech devadesátých.Za komunistů byl náměstkem ředitele v PZO na Slovensku, měl informace.Další miliardy mu přihrála jeho věrná kočka, členka komunistické rozvědky Kleslová
   • On nebyl jediný a kdo mu to dovolil?Hujeři z Václaváku a Letné.Když jsem tady psal co je chátra a spol.tak jsem byl zle napadán.Toho kulisáka jsem měl možnost vidět minimálně 2x týdně a když se stal z bóží podporou komunistů presidentem, tak jsem si říkal to není dobré a když se toho chopil prognostický ústav .trojský kůň ÚV KSČ tak jsem začal chápat o co tady jde jako...Jsem rád,že jsem se nemýlil a proto nejsem naštvaný a ani mne nenapadne hnout prstem zadarmo pro tento stát.
 • Postřelená kobyla stále kope, no není jí to nic platné, brzy dokope... *1* *1* *1*
 • A soudruzi z KSČ - M se zase zdrží hlasování. Zbabělci.
  ani ryba ani rak.

  Když ve vládě ODS dostal ministerské křeslo na vnitru Bárta s bezpečnostní
  agenturou ABL - křičela ČSSD že je to nepřípustný střet zájmů.

  Dnes stejná ČSSD toleruje ještě větší střet zájmů v případě soudruha Agroferta Babiše.
  • Tento jejich postoj naštval dost slušných lidí a já je beru jako zálohu,kdyby šel vývoj jiným směrem než bylo nalajnováno v roce 1989 na ÚV KSČ.Ta pomlouvaná Semelová je mi z toho spolku nejsympatičtější,protože věřím tomu,že této ideologii věří doopravdy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit