Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karnevalový průvod HRDOSTI nebo-li festival Prague Pride.
    Taky jsem HRDÝ, že nejsem BU*ERANT! Ale do průvodu jsem nešel, ačkoliv to mám za humny.
  • vtípky,to by šlo,ale kdo zaplatí ty stovky policajtů co doprovází a hlídají ty zatlač hov..lejna,štětky ,uklízení po jejich rejdech !!!!???? Nesouhlasím s takovými podporami teploušů a leseb,PROČ BY SE Z MOJICH A DALŠÍCH OBČANŮ DANÍ MĚLY HRADIT TAKOVÉ NÁKLADY !!!! Když se chcou předvádět,lízat si otvory,klidně,ale ať si to také platí ze svého !!!! Když zahrádkáři na vesnici chtějí aldamáš s chlastem a štětkama,také jim to nikdo nehradí z daní !!!!! Musí se složit nebo si na to vydělat a po sobě i uklidit !!!!!
    Nevidím rozdíl ve spolku dobrovolných hasičů,zahrádkářů,kaktusářů , teploušů a lesby !!!!!
  • tečka nemá konkurenci, toho minipindíka prý si sám vykouří, to nikdo jiný neumí, snad to tam předvede! *3* *3* *3* *3*
    • Jen aby tam toho tečku neuoundali, někteří prý mají velký vercajk, jestli to chudák vydrží!!
  • Moskva jim to zatrhla. http://afinabul.blog.cz/1207/blizi-se-prague-pride
  • Potkali se dva "buci", Tečka s Hermanem a takto spolu hovořili:
    Tečka: "Hermane, pojedeš letos znovu na Prague Pride?"
    Herman: "Já ti Hermíno ani nevím, slyšel jsem na Radiožurnálu divné zprávy!"
    Tečka: " A jaké?"
    Herman: "No, že se tam prý bude na náměstí testovat nahá Ive."
    Tečka: "Tak to já taky nepojedu, německý ženský nesnáším tuplem!"
  • tečku tam povezou na vozejku a budou ukazovat jeho minipinďoura jako raritu, taky prý bude dávat autogramy!!,,, *3* *3*
  • Je zima, alespoň tam nebudou poskakovat buzeranti jenom ve slipech.
  • přeju účastníkům příjemnou zábavu *3*
    • Zdravíme našeho předního soukmenoFce heisprofesora C. Putýnku.
    • Se syflem? *12*
  • Toho Plzeňskýho starýho bu*eranta který se dříve pojmenovával tečka tam povezou na vozejku a budou ukazovat jeho minipinďoura jako raritu, taky prý bude dávat autogramy, kdo bude chtít může ho tam opíchat do pr...e!!
    • To se teda divím, kdo by to do takového starého hňupa který má osumdesátku na krku řek, já teda ne.
  • za lidská práva. Dělejte jen malé krůčky, ať netrousíte bobky !!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit