Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Kalousek, můžete mi prosím odpovědět na otázku : Jaká je horní hranice dožití stanovená vládou pro příští rok ? *1*
    • Pan ministr Kalousek zdejší bláboly nečte, napište mu svůj inteligentní dotaz přímo na ministarstvo.
  • Tak to budou hnědáci o to víc krást poklopy od kanálů, drážní kabely, měděné okapy... když bude nižší lemplové, lenošné a skočné.
    • Pochybuji,že se to bude týkat mnědočechů.
  • Na tom Kalouskově ministerstvu se musí pod vedením velkého gugu tvrdě pracovat. Snad by to chtělo aby Kalousek zavolal na policii aby tam zajistili pořádek a klid protože chce úplně zrušit různé podpory a taky si chce došlápnout na neproduktivní důchodce. Tak to přece dělali různí tajemníci za bolševika. *3*
  • nejvíc se ušetří když nebude ta naše slavná vláda krást ....kradou i dávky pro důchodce a sirotky ....hnusáci jedni
  • Mě by zajímalo, kolik procent z oněch cca 500 miliard jde na cikány. Tam by se dalo nejvíc ušetřit.
    Doufám, že krysí ksicht zajde hnusnou smrtí.
    • Starej se o sebe a své peníze! Budeš se mít líp!
    • Nejvíce nám škodí různé penty , tykačov..é a spol .. a krádeže v miliardách , ne cikáni !!!!
    • Kdesi jsem četl 30 miliard, a někde se prý uvádí až 50 miliard.
  • ano levice nás zachrání, nacpe nám ty prachy až do chřtánu, než se nima zadávíme.
  • no jasně pravicovou garnituru asi mrzí, že má pořád dost hlasů od obce voličské, ale to se záhy změní a vlivem přímé úměrnosti to jest malé dávky málo hlasů *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit