Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta baba by zasloužil nejméně dva roky natvrdo a v rámci "vězeňského koloritu" každý den pořádně rozbít hubu. To snad i největší pitomec pozná, že dítě je podvyživené a zodpovědné osoby, tj. škola a zejména sociální pracovnice by po tom měly pátrat. To že se o rodinu zajímala sociálka je důkazem, že tam nebylo něco v pořádku.
    • Petře super souhlasím.
  • Jo,sociálka.Mám s ní i s Libereckou soudkyní velmi špatné zkušenosti.Oni totiž někteří nemají ani odborné vzdělání a rozhodují o osudech dětí.Jsem v rozvodovém řízení a žádám soud o svěření péče mých dvou dcer.To,že šestiletá dcera váží u matky 13Kg a dvouletá je postižená fetálním alkoholovým syndromem,matka si našla druha a obě dcery mají modřiny totiž nikoho nezajímá.Podle sociálky děti vypadají spokojeně a domácnost je čistá.Mě začali šikanovat a aby se mě zbavily tak mě obvinily z ůčelovosti a k dětem nemám vůbec přístup i když jsem jasně prokázal své tvrzení odbornými lékařskými zprávami.Maminka je totiž v našem státě nedotknutelná a dokud děti nezabije je vše v pořádku.Tak takhle funguje náš propracovaný soudní a OSPOD systém.Ještě,že jsou placeny z našich daní.
  • měli by jí zakázat vykonávat tuto práci, když se nezajímá o to co se děje s dětma.Text Vašeho příspěvku
  • Tato "sociální pracovnice" nepřímo zavinila že byl chlapec tak krutě týrán.
    Takže žádný podmíněný trest, ale pěkně natvrdo! Ve výkonu trestu by poté mohla spytovat
    své svědomí. A poté zákaz výkonu činnosti v této oblasti státní správy.
  • Asi nevykonávala svou práci svědomitě. Měla vrátit svůj plat státu. Tak bych to viděl já!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit