Přejít na výpis diskuzí

Sociální reformu podpoří celá koalice

30.8.2011 15:32
5 příspěvků

Strany vládní koalice budou ve sněmovně podporovat vládní návrh sociální reformy i změny, které k němu navrhl sněmovní sociální výbor, uvedl po dnešním jednání představitelů vládní koalice ve formátu K9 premiér a předseda ODS Petr Nečas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proto už asi dostal poslanec za VV takovou jednu po hubě,že mu vypadly přední zuby.
  • Pro budoucnost této země to bude mít stejný význam,jako kdyby šli prosit komunisty,aby se ujali moci.Komunisté potřebují pouze to,aby obyčejný český blb pochopil,že slibovaný kapitalistický ráj pro něho nebude,ale za to bídy si užije dost.Pak raději ráno místo modlení bude čestprácovat.Vedou vývoj v této zemi tam,kde jej potřebuje tvrdá levice mít.
  • Na této foto jsou ti, co rozkrádají tento stát, zadlužili jej tak, jak žádná jiná vláda a jsou to ti, kteří se snaží ožebračit národ, že bude chcípat pod mosty, pokud se nespojíme, neodsoudíme tyto lumpy, pak ámen s námi, jeden zloděj větší druhého a všemu vévodí ten černý, co vystrkuje bradu, to si lidi nasra-li do ruk, když volili VV. Zloději typu Nečas Kalousek, ti se již řádku vlád podílejí na zbídačení této země, mne by zajímalo, kolik tak mají na kontech, jejich manželky, děti a řada dalších příživníků.
  • Jeden xicht lepší než druhý a zase jsem se nasral!
  • Lidé, dobře si pamatujte, jak kdo a o čem hlasoval. Až budou stát před soudem, budou lhát, jak ty nejhorší hajzlíci.
    Pamatujte si je. Dojde na ně a nebude to dlouho trvat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit