Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsme mu vděční my občané!!
    • Mluv za čtvrtinu ovcí mezi našimi občany, kteří toho ješitného ochlastu volili.
      • Mluví za 80 procent občanů, blbe !!!
    • Tuším, že teprve ještě budeme. Ale začal na jedna s hvězdičkou, to se musí nechat.
  • Pan zeman rozmetal tu vládu zlodějů, dík mu za to!! *14* *14*
    • On něco rozmetal? Pokud vím tak premiér podal demisi poté co mu zabásli jeho konkubínu a v tom případě musí president někoho pověřit sestavením vlády.

      Teď jde o to co bude dál. Levice vždycky jenom bourala: hlavně to rozbít a pak se "nějak" postaví "něco" nového. Ale co, tak daleko už levice nevidí, protože žije jenom dneškem.
      • Fanatismem zablokované myšlení fandící politickým lumpárnám všeho druhu nevnímá zhola nic. Zeman prohlásil, se mnou přijde zákon. Tři měsíce uplynuly a přichází zákon. Policisté vyšetřující politické a ekonomické zločiny čekali na chvíli, kdy budou mít oporu u někoho z nejvyšších ústavních činitelů. A to se přímou volbou stalo.
        Zloděj křičí chyťte zloděje a fanatický pravičák blábolí o rozbíjení toho co pravice "vybudovala", přestože je evidentně jasné, že se budovalo za levice a bourala a bourá pravice. Jo, s pravičáky si ještě do voleb užijeme. Pak po nich neštěkne ani pes.
        • To jsou už i slova V.I. Lenina, který říkal, že kdykoli lid začne bourat zlodějské, řády, tak pravicoví zloději začnou naříkat nad nerozumným davem, který chce zničit všechno, co oni tak praqcně vybudovali. Jenom neuvádí, že nic nevybudovali, ale nakradli !!!
          • Pravicovým fanatismem degenerovaný, omezený jedinec, se bude zastávat lumpáren a zlodějin do roztrhání těla. Na to už jsme zvykli. ROZZUŘENÝ DAV rozzuřený pravicovou svoločí, jejím počínáním od zlodějin, přes podvody všeho druhu, přes lži a manipulace, po vydírání zaměstnanců a ožebračování podvedených, ukočírovat nelze. Ničení a bourání s tím související spadá opět a pouze na vrub shnilé pravice. Howg.
        • to je přesně ono. Blbečkové si myslí, že sestoupil deus ex machina.
          Jenomže on ten váš "deus" by také mohl vypadnout z hradu dřív než se naděješ. I to zákon umožňuje.
      • Tebe se nikdo na nic neptal!!
  • Přijatelné názory pravicového sociologa. Něco se stát musí. Nebýt přímé volby, tak tu s náma bude usopleně slepená stojednička mávat ve jménu demokracie, jak se ji zamene. Bez ohledu na cokoli. Tak, že se o tom diktátorům a jejich gangům v totalitních režimech ani nesní a mohli by jen tiše závidět..
  • Zeman je kamarad Pruzinskeho at jiz z Prognostickeho Ustavu CSAV,nehlede na to,ze Pruzinsky je jeho nadrazeny agent FKS.Tak proto se deje tato zakulisni politika ze strany Milouse Zemanovice-Hruskovice.
    A kdyz vytahne ODS tak Pruzinsky bude kandidovat z 1.mista do EP.Ale tam si jej budou hlidat,aby se mu nepovedl naky kousek,jako s rozdelenim Ceskoslovenska.
    • Nazdar, už ti povolili psát?
      • TeBuh.Jakto,ze te osetrovatel v pakarne pustil k pocitaci?
    • A teď nám napiš o sobě?
      • Duševně chorý a úchylný člověk o sobě nepřemýšlí, natož aby o sobě něco psal.
        • Ta hnida, ten živočich je nebezpečný, choromyslný maniak. Naštěstí je nebezpečný jenom sám sobě.
      • Jsem byvaly clen NSDAP,KSC,LM pote volic KSC(m)
        Kdyz mi doslo,ze jsem k nicemu,tak jsem si na krk nasadil teleci palici-a dal si nick ERA a provokoji slusne lidi na Tiscali.cz
        • Zloději ve dne v noci chodějí. *11*
        • Kolik ti provokatére za to slintání platí? Patříš nach Bohnitz
          • 60 minut na hodinu ty proklatej zkundyhnise.Odkud jsi ty zjebe?Vypada top na byvalou cast Nemecka po valce zabranou Polskem.
            • Začínáš být zase sprostý, zase ti zakážou přispívat do diskuse na 3 dny!!
            • už se tu zase krade?
  • Docela bych se nasmál, kdyby někdo vynalezl nějaký super systém. Proklamovaná zlodějská demokracie prý nejde překonat, je to prý nejlepší již více jak 2000 let. Tak nevím.
  • Zatím Zeman boří, uvidíme,k jestli také dokáže stavět.
    • boří? Vždyť ten už tady toho s Klausem zbořil. Ale chápu, vše zapomenuto *3*
    • Zeman především otvírá prostor, dává možnosti. Vyšetřit zlodějny legálním způsobem. Dřív nic nešlo, všechny lumpárny měly politické pokrytí. Policie a zástupci zřejmě svázaný ruce. Napiš sem,co Zeman zbořil a zbořeno být nemělo, to by mě opravdu zajímalo. *3*
      • Zeman nic neotvírá, ten může otevřít tak nanejvýš flašku hruškovice. Policie ty kmotrovské lumpárny na nejvyšších místech vyšetřuje nejméně dva roky a to bylo v době, kdy Zeman chlastal na Vysočině. Je pravda, že byla snaha svázat ruce policii a státním zástupcům, proto byl loni z hodiny na hodinu vyhozen ministr Pospíšil ve snaze zabránit jmenování Bradáčové. A to udělal Nečas s Pružinskim. A stejně to Nečasovi nepomohlo, nakonec zavřeli jeho konkubínu a on přišel o koryto. A na to nemá Zeman žádný vliv.
        • Takže když Zeman prohlásil, "se mnou přijde zákon", a 3 měsíce na to všechno vypuklo, tak to byla jen náhoda? Náhoda, ve kterou věří jen zaslepený matlák, kterého nikdy nic o jeho bludech nepřesvědčí. Policie kmotrovské lumpárny nevyšetřuje pouhé dva roky tupče. Ale celá desetiletí. To, že výsledky jdou do šuplíků a jsou vytahovány jak se komu hodí je jiná věc. Teď tomu je ale tak, že se Zemanem přichází zákon.
    • Není co bořit, snad jen zametá všeobecný bordel.
      • Na přípravě toho všeobecného bordelu se podílel v Prognostickém ústavu a pak ho společně s Pružinskim a dalšími lumpy zaváděl a udržoval.
  • Důležitější jsou podle Hampla jiné otázky a sice, zda bude nový režim respektovat občanské svobody. Státní správa má podle něho přirozenou tendenci zvětšovat se, chovat se despoticky a ubližovat lidem. Jedním z cílů dobrého státního zřízení je podle něho zabránit těmto tendencím.
    Autor zřejmě žije na Marsu jelikož stávající totalita se chová dnes stejně jako ve středověku s tím rozdílem,že pouze nedochází k fyzické popravě ,to lze dnes řešit moderněji a úspěšněji. *16*
    • Máš recht. Jenom ti chybí v poslední větě před slovem pouze, slůvko zatím.
  • Konec vlády firmy Kradaři s.r.o. *4*
    • Jenom aby to po nich nepřevzala firma Loupežníci s.r.o. *3*
      • Jen se neboj, bude to O.K.
        • co na tom může být O.K.? Můžeš mě to napsat? V čem jsou lepší ti, co se tam hrnou teď (vlastně už tam jednou byli), než ti co tam byli? Jako považuješ to za osobní úspěch, že naše "demokratická pravicová vláda" plná komunistů a stbáků padla? Myslíš si, že ta nová, kde jsou samozřejmě bolševici také, ještě v čele s bolševikem a prognostikem, bude lepší? Co tam vůbec dělají? Kdo je volil? Ty?
          • Když tomu troubo nerozumíš, tak se o to nezajímej, a basta!!!! *2*
            • Já se o to zajímam a potřebuji, aby mě to někdo vysvětlit...ale vidím, že ty to určitě nebudeš, to bys nenapsal takovej bolševickej hnus *3* ...demokrate
  • Já jsem Zemanovi, Rusnokovi i dalším,co do toho jdou s nimi jako občan vděčný. Chci žít ve slušném, demokratickém státě. Vlády minulé mi to neumožňovaly. Jsem si jist,že v sousedním Německu, o jehož demokrat.uspořádání není pochyb, by osoba,která ve vysoké politické funkci dá k dispozici stát.vozidlo i s plnou nádrží rodinnému příslušníkovi, okamžitě skončila. Do dalšího politického působení by byl návrat velmi obtížný. A u nás??? Má tu drzost při své nevzdělanosti kandidovat na premiéra!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ostatní,stejně drzí, jí v tom ještě podporují. Proto pryč s takovými politiky,nepatří do slušné politiky a státu. *16*
  • Souhlas s článkem, Hampl píše rozumně. Jen takový malý doplněk - zmínka o těch profesorech, nebo spíš dotaz , ne který mi nikdo ale neodpoví: "Budou dostávat studenti po jmenování Putny profesorem také osvědčení o úspěšném vykonání zkoušek z homosexuálních praktik ??? Putna by si při zkouškách přišel "na své" ... Otázka ale zní, zda se to bude líbt těm studentům...
    • Žádné zkoušky z homosexuálních praktik neexistují a zaváděny nebudou. Jenom "vybraní" studenti Putnovi buď podrží, nebo zkoušku nesloží. Nic složitého na tom není.
    • Pišto, to máš z toho horka nebo z chlastu?
    • Co sem motáš buzny? *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit