Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepatřila náhodou k práskačům jako šašek Havel? Ten zneuctil pražský Hrad, jako ten pohůnek zeMAN. Že ji všichni "disentu" měli tak rádi. Ještě tam instalujte toho Šláfenberka a ČR konec.

  • Ještě jednoho Havla a musel bych se odstěhovat do zahraničí, to by bylo opravdu silné kafé.
    • no tak čau , tebe škoda nebude *16*
  • Havlomodlářství je odzvoněno. Chlastačkám a blitím s Plastikama na Hrádečku taky. Teď kráčí o to,co s tím nadrobeným průserem.
    • Máš pravdu, byla to pakáž!!!
  • Tetka je po havlově pohřbu poprve venku. Uviděla bilbord knižete , kámoša z mládí, večírků a chlastaček. No a je to tady, chce volit Karlosa Spánka.
  • Taky přidávají komentař jen prázdný hlavy a primitivové
    • Opět primitivní komentář,pocházející z nitrolebního vákua.
  • Ta babka je úplně mimo realitu, asi neví že dneska většina lidí když slyší Havel tak si odplivne.
    • Havla sem neměl rád, ale že bych ho nějak nenáviděl to ne. Zato, když někdo řekne Stalin, nebo Husák, nebo ten kre*én Fidel, to si odplivnu rád. *4*
      • Teď jsem si odplivl nad tvým blábolem ubožáčku.
    • Máte pravdu p. Hrone. Už je pryč ta doba, ve které se dala přirovnat k povídačce o císařových nových šatech. Každý, kdo se chtěl uplatnit chvalořečmi obdivoval mravní kodex Havla, jeho boj za pravdu, která zvítězí. Přitom ani jedno slovo, z řečnického proslovu těsně po revoluci, nesplnil. Dostal se mu obdiv a ocenění Západu. To je pravda. Ovšem ne za jeho inteligentní vystupování a moudrá slova, ale jen proto, že mu pomohl rozšířit trh a pomohl odstranit konkurence schopný průmysl a zemědělství Československa. Ti hloupí z něho udělali modlu. My jsme národ!!!!
    • Pak se divme že naši mladí jsou tak hloupí..... když majítzakovéto kamntory... hanba plut
    • Myslíš tech pár věčně ožralých komunistů?
    • Mně je dokonce na blití.
  • Babička Šiklová si za Havla pomohla tak volí Schwarzenberga. Kdo s ní byl/je v partě a proto si také pomohl, ať s ní klidně volí. Kdo naopak tratil a přesto by tak volil by potvrdil svoji jasnou diagnosu oligofrenie. *5*
  • Taková koza bude někoho poučovat, ať táhne do USA a neotravuje naše znechucené lidi.
    • Hej, hlupáku, ty seš spolumajitelem znechucených lidí?
      • Pane demente, žil jste vůbec u nás? Překlepla jsem se, ale nebudu se ani omlouvat, ani opravovat můj překlep. *14*
      • Jsem a tebe můžu nakopat do řiti, blbe!
        • Vidím, že seš dobře vychovanej komunista. Úplnej vzor.
  • Po e-mailu chodil kritický příspěvek pí. Šiklové k 20 .výročí listopadu. Napsáno to nebylo špatně, ale přesto jsem jí nevěřil. A nemýlil jsem se. Ta paní pokud není už zcela pomatená (a jejím věku se tomu nedivím), tak minimálně dělá a říká to, co její disidentští kamarádi, kteří tu napáchali zla dost a dost. Takže paní. Nejlépe se neprojevovat, aby si na Vás někdy někdo vzpoměl v dobrém.
  • Ta bába to má v hlavě úplně popletené, než znovu Havla raději smrt!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit