Přejít na výpis diskuzí

Soud nařídil muži, který házel polena na dálnici, ochrannou léčbu

2.7.2015 0:40
8 příspěvků

Daniel Stupárek, který v lednu házel z dálničních mostů na auta projíždějící po dálnici D1 polena, byl v podle znalců v době útoku nepříčetný a myslel si, že hrozí třetí světová válka. Olomoucký krajský soud mu nařídil ochrannou ústavní psychiatrickou léčbu, podle znalců totiž muž trpí paranoidní schizofrenií...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Není daleko doba, kdy každý násilník, vrah či zloděj bude "znalci" klasifikován jako nemocný. Myslím, že už někde proběhlo tiskem, že byl zjištěn "gen násilí".
  Oni za to prostě nemůžou. Je potřeba bránit jejich práva. Tato doba je fakt divná a bude ještě divnější. Ale možná jen pro nás starší. Kdo se teď narodí, tak mu vše přijde normální.
  Možná, že kdyby se dítě narodilo v kleci, dostávalo tam pravidelnou stravu, tak by nakonec bylo také spokojené.
 • Konečně Simona lapili. Chichichi *1* *1* *1*
 • Potřeboval by polenem do hlavy.
 • bezregistrace
  Se nedivím v dnešní době kdy se svět potýká s nedostatkem energetických zásob jen tak rozhazovat dřevo .... no to musí být blázen ... *3*
 • To, že byl sjetý pervitinem je opět polehčující okolnost...
  Vlivný otec - podnikatel ho uklidí do blázince, než se na všechno zapomene. Raději mít kluka cvoka, než za mřížemi.
  Další důkaz naší slepé spravedlnosti...

  Já bych to brala, jako pokus o vraždu a hned 28x...
 • komunistům to vždycky projde
  • Co sem pleteš komunisty,jsi asi pošahaná.Stalo se to nyní a může za to samet a ten chaos co zde je.Z každého dacana udělají cvoka,desetkrát i vícekrát odsouzení běhají po svobodě a vesele si provádějí lumpárny dál.Když někoho chytí tak prostě konstatují že v minulosti byl již 10 x i vícekrát soudně trestán.Co to bylo proboha za tresty?Škoda se v tomto absurdistánu rozčilovat.
 • mohl někdo z řidičů magora do té dálnice hodit.To by byl zajímavý úkaz! Blbec mezi auty.Mrská se mrská.Co si nyní kdo z řidičů na hlupákovi vezme?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit