Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak být Němcem, tak bych tu pitvu nepodporoval!Co když do něho Potin nechalimplantovat zárodek Vetřelce a ten se nyní dovyvynul a při té pitvě vyskočí a nakazí celý BundestágAle řeknu vám, ten Putin to má stejně vymakaný!Kam se na něj hrane náš Sobotka! včetně Angely?!To bude potom malér!
  • Já myslím, že mu spíše praskla žilka. Možná podobně dopadne i náš Štětina. Nebude ho žádná škoda. *15*
    • Nu tak, se Štětinou je alespoň občas sranda.Jo a to se říká, že ten antikomunismus se v něm přeměnil na intenkontinenci!No , ono to už při jeho posledním televizním expozé vypadalo, že je nějaký nejistý!
      • No, jestli myslíte toho Štětinu, co je za profláklou "Topku" v Europarlamentě, tak to s tou intenkontinencí bude asi pravda, protože se prý nyní začal často stýkat se Schwarzenberkem!
        • Intenkontinence??? Nebo spíš inkontinence...? :-)
    • To by to muselo být jedině nějaké nemyslící bolševické hovadské nic - jako třeba ten rusofilní gengstr z pražského hradu - jakýsi ochlasta zeman a pod. Ne člověk, který se nebál říct o té kremelské bestiální kreauteře putinovi, co je to opravdu zač.
  • Trochu mi to připomělo dávný vtip o úmrtí politika . Otrava houbami. A proč má tu díru v hlavě ? Nechtěl jíst houby . ( Velmi značně kráceno).
  • Cože, taky ho KGB pozvala na čaj s poloniem?
    • Nevzpominam si, ze by Litvinenko "nahle zemrel". *7* *4*
  • lojzo, jsi opravdu b l b e j lojza
  • Tak to už je vrchol. Už nevědí co na toho Putina hodit.

    Já dneska nemohl sehnat svůj oblíbený časopis. Taky za to může Putin a KGB že?

    Nedávno proběhl bez většíhu zájmu tisku jiný případ hromadného umírání. Parta super
    věců která pracovala na extra zbrojním programu USA začala náhle všude po Západním
    světě umírat. že by strýček CIA odklízel nepohodlné svědky?
    • chudák nacista Putin, zase ho nespravedlivě nařkli
    • Bože, tomu by snad jedině v dalekoj stěpi rodnoj někdo věřil po půllitru samohonky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit