Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janoušek sedět nepůjde, nebo jen aby se neřeklo a rázem bude propuštěn ze zdravotních důvodů. Tady se zmínil někdo o Tykadýlku. Copak dělá hoch ušatá. Viděla jsem, jak ho táhli z Václaváku při demonstraci a je fakt, že jsem se styděla za to,že ho lidé nebránili, jenom koukali. Sice jsem se snažila řvát,ale nebylo mi slyšet ! Jedinec nic nezmůže.
  • sesli se jamosek bude sedet nebo ne mi j eu piiiici a mrrdaaam na to¨¨!!!!! asde do vezeni nebo do prrrdeleee asdi de kam chce!!!! na to mrrrdaaam ja si taky delam co me napadne a na to mrrrdaaam.""""!!! sesíláš vam všechny dulezity informace a let iici kybl!!!! ze se je v piiiici je jasna věc tak sledujte he soho a ste ve stejnyyypiiiici a napiste to sem!!!! ja vam na to mrrrdaaam.!!!!
    • Jsi na úrovni M. Zemana v demisi! A patří Ti to, prase!
    • Jsi na úrovni M. Zemana v demisi! A patří Ti to, pase!
    • Tak to je tedy síla, ..............
    • Hroj,doma vsechno v poradku? Mas zdravotni Vychazku?Pak ji vyuzij ke zdravi a ne k jalovemu ucelu.Pochop,uz jsme svetoznami vic nez DOST.Lepe bude ,kdyz nam sve mineni prelozis do cestiny,uz kvuli CIZINCUM,mohli by nas CECHY povazovat za negramoty a NEANDRTALCE.
  • Janoušek nakonec do krimu půjde ale bude to ještě nějakou dobu trvat,jó když řidič autobusu
    namaloval Langerovi tykadla - tak jeho stará vydala celostátní zatykač a šel do krimu,nebo jak
    ten hošan v Chrastavě střílel softkuličkama na Kikinu a bylo z toho nové Sarajevo,tohle naše
    justice umí perfektně a masmédia to umí prodat a přiživovat se na nesmyslech.
    Nevím proč se stále uvádí podnikatel Janoušek - nikdy nepodnikal a pokud byl ve firmách tak
    se spekulativních důvodů s bílým koněm a vše kryto přes Grygárka a Rampulu,samozřejmě si
    přišli na své. *13*
  • Von pan Janoušek je určitě Israelita, proto ten proces tak dlouho trvá.
  • Zítra se bude tančit všude........
  • Politické mafie, nazývané eufeminicky politické strany, stvořily exekuční mafii, jakož i oligarchy (Babiše,Hávu,Dlouhého, Ritiga, Oulického, Janouška, a velmi dlouhé etc.).
    Na tomto stavu mají svůj podíl i občané Č.R., kteří jak umanutí volili stále dokola volili ODS. ČSSD, KDU-ČSL nebo jejich horší verzi TOP09,VV a nyní ANO
  • Jo, když se dělaj lumpárny, to je pán zdravej jako rybička, ale když se má za ně "platit", je chudáček tak strašně chorý, že by ho snad bylo lepší utratit, aby se netrápil.
  • Hurá, už je to tady, a teď všichni a spolu u jednoho stolu, soudce, zloděj, vrah, aby se ji nepokazil dobrý mrav, .... co je to zas za divaldlo a kdo tam vlastně hraje?
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před čtrnácti dny byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli skurvení pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!!!!!!
    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře a život proti dnešku byl ráj!!!
    • Už jsme to slyšeli, troubo! A tak nekupuj to otrávené imperialistické jídlo, kupuj to putinovské!
      Ty žes pracoval na zahraděw? Chodils krást, jabka a hrušky, často Tě načaoali a dostals do
      držky! Protoi´máš t,k pokřivený ksicht!
    • Moje babička měla na zahradě i páva, to jste vy neměli, jen slepice a králíky, to je škoda, ale máte tam chybu, ten důchodce zaplatil nájem a zbylo mu 768 Kč, ale myslím že už není mezi živými, oběsil se.
      • Tvoje babička měla na zahradě tebe a myslela si že má páva *3*
  • Jaky ze vyzve, normalni clovek a ne ten gauner by tam sel s kordonem policajtu. *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit