Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěla by ch tímto zakondolovat všem rodinám vojáků,kteří zahynuli.Je mi z toho smutno,že naši lidé regují,tak jak reagují.Uvědomte si všichni,že to byli také ,děti,otcové ,strýcové a příbunzí rodin.A kde zahynuli,je druhořadé.Mněli by jsme si uvědomit,že pokud máme aspoň nějakou armádu máme aspoň jistotu,že nás tak rychle nenapadnou,aby tady byla málá armáda se zasloužili ODSáci a TOP09,podívejte se jak skončila ukrajina,ta taky nemněla armádu a kdo tam naklusal?Žoldádi ,kteří je bez milosti vraždí.Mně to teda jedno není a i když mám přes 50,kdyby byla mobilizace půjdu bránit svou vlast a nenechát se vraždit žoldákama.a co vy mladí,?????????????Vám vlastenectví nic neříká!!!!!!!!
    • KIMCID
      *7*
      • Ach jo.
  • minimálně by skautíci měli dostat za každého minimálně rok. Ať žije skauting. *1*
  • Kdo by to byl řekl do bývalých pionýrských vedoucích. To nemohli být skauti, protože tam silnější chrání slabšího.. Ledaže by si to ti dva úchylové vysvětlovali jinak, po bukvicku!
    Kamenolom by vám, hošíci, náramně prospěl
  • skaut to je hňup oblečený jako dítě a dítě oblečené jako hňup
  • Hm,prasečkáři,to si teda užijou,co se do nich vejde. *1* *1* *1*
  • V USA by dostali 39x10 let! A za slušné chování by je na půlce pustili na kauci domů. *1* *1* *1* *1*
  • Ááááá, skautské duo Machát & Mertl aus Aussig an der Elbe.

    Šestkrát týdně tvrdé sparty s knírkem a budou mít hned jasno, kucí šikovný .. *3*
    • KIMCID
      *1* *1* *1* *1*
  • Tak a teď to ti dva skautíci schytaj 39krát za den od svých nadržených černých kamarádů v cele *1* *1* *1*
    Pak že není spravedlnost *3*
    • KIMCID
      *1* *1*
  • KIMCID
    jak zneužil?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit