Přejít na výpis diskuzí

Soud potvrdil pokutu za propagaci děl proti Babišovi

29.3.2019 11:58
12 příspěvků

Krajský soud v Brně v pátek zamítl správní žalobu spolku Svoboda projevu proti pokutě 27 tisíc korun, kterou mu předloni za zapojení do volební kampaně bez předchozí registrace uložil Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí. Spolek propagoval v debatách i inzerátech film...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc
  • A máte po ptákách havloidní blbečkové!

• A ty jsi zlodej me prezdivky - take bez ptaka...

• Co  jiného bychom mohli čekat od zeMANoidních řiťolezců. ☹

• Aha - takze kdo napise pravdu, zaplati pokutu...

Tak to je nase opravdu slepa justice...

• Když totéž dělal Zeman, nebo v současné době Soukup, tak to nevadí? Soudy by se měli zabývat Čapím hnízdem a vraždou Mrázka a ne řešit prkotiny.

• Marcelskrc

Open card,tunel Blanka......

• vanhorne

V Brne z Faltynkovy vule nikomu ani vlas z hlavy nespadne.

• A čekal snad někto volačo iného?? Ááááno já Bureš/babiš imigrantský koblihář I si to tu už rádně ošéfujem aby sa mi do tochto nikdo nevrťal lebo vše je to kampáááňň - účelovkáááá a jen já vím jak vás čechuny správně odrbávať a jak má správně rozhodňúút volaaký soúdca.

Súd jsom zpracoval, vy čechůni dostanete koblihu a budete držat čuňu nebo uvidíte to tóóčo. Si myslítě, že si od jakýchsi čecháčkouv něchám žvanit do své zlodějiny.

ˇAááno a jesťli myslítě že odstúúúpim - nikdy, nikdy to neudělám a vy mi budětě zobat z ruky, protože je to kampááááň.

• V mocenských strukturách státu stále víc probublávají na povrch inkvizitorské snahy s pomocí nástrojů moci umlčovat autory s názory, jenž neladí s oficiálně hlásanou propagandou. A tak už nepokrytě třeba Hamáček a Veselý z ČSSD či Kalousek z TOP 09 vyhrožují lidem, kteří si dovolili veřejně projevit svůj osobní názor. I lidé Kalouskova ražení velmi napomáhají k budování eurohujerské diktatury. Někteří soudci jsou v případech nesprávného názoru až aktivisticky aktivní, zatímco v jiných případech se soudní řízení za hrobového mlčení vleče nekonečně dlouho, jako kdyby se čekalo na úplné vyšumění kauzy, která soudcovské aristokracii nevyhovuje.
    • Chlape jeden přečetl jste si alespoň nadpis k tomu článku, nebo jen blábolíte stejně jako ten váš koblihářský guru.

Kdo tady potlačuje projev, umlčuje názory neladící s oficiálními stanovisky toho gaunerského megazlodějského imigrančního trotla babiše.

Zkuste - pokud jste toho schopen přečíst si ten článek, a nebo alespoň jeho úvodní část.

• Vy jste bohužel přečetl pouze název článku, i když jste ho "dal" skoro celý - asi přece jen znáte skoro všechna písmena abecedy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit