Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marcelskrc
  • A máte po ptákách havloidní blbečkové!

    • A ty jsi zlodej me prezdivky - take bez ptaka...

      • Co  jiného bychom mohli čekat od zeMANoidních řiťolezců. ☹

  • Aha - takze kdo napise pravdu, zaplati pokutu...

    Tak to je nase opravdu slepa justice...


  • Když totéž dělal Zeman, nebo v současné době Soukup, tak to nevadí? Soudy by se měli zabývat Čapím hnízdem a vraždou Mrázka a ne řešit prkotiny.

    • Marcelskrc

      Open card,tunel Blanka......

  • vanhorne

    V Brne z Faltynkovy vule nikomu ani vlas z hlavy nespadne.

  • A čekal snad někto volačo iného?? Ááááno já Bureš/babiš imigrantský koblihář I si to tu už rádně ošéfujem aby sa mi do tochto nikdo nevrťal lebo vše je to kampáááňň - účelovkáááá a jen já vím jak vás čechuny správně odrbávať a jak má správně rozhodňúút volaaký soúdca.

    Súd jsom zpracoval, vy čechůni dostanete koblihu a budete držat čuňu nebo uvidíte to tóóčo. Si myslítě, že si od jakýchsi čecháčkouv něchám žvanit do své zlodějiny.

    ˇAááno a jesťli myslítě že odstúúúpim - nikdy, nikdy to neudělám a vy mi budětě zobat z ruky, protože je to kampááááň.

  • V mocenských strukturách státu stále víc probublávají na povrch inkvizitorské snahy s pomocí nástrojů moci umlčovat autory s názory, jenž neladí s oficiálně hlásanou propagandou. A tak už nepokrytě třeba Hamáček a Veselý z ČSSD či Kalousek z TOP 09 vyhrožují lidem, kteří si dovolili veřejně projevit svůj osobní názor. I lidé Kalouskova ražení velmi napomáhají k budování eurohujerské diktatury. Někteří soudci jsou v případech nesprávného názoru až aktivisticky aktivní, zatímco v jiných případech se soudní řízení za hrobového mlčení vleče nekonečně dlouho, jako kdyby se čekalo na úplné vyšumění kauzy, která soudcovské aristokracii nevyhovuje.
    • Chlape jeden přečetl jste si alespoň nadpis k tomu článku, nebo jen blábolíte stejně jako ten váš koblihářský guru.

      Kdo tady potlačuje projev, umlčuje názory neladící s oficiálními stanovisky toho gaunerského megazlodějského imigrančního trotla babiše.

      Zkuste - pokud jste toho schopen přečíst si ten článek, a nebo alespoň jeho úvodní část.

      • Vy jste bohužel přečetl pouze název článku, i když jste ho "dal" skoro celý - asi přece jen znáte skoro všechna písmena abecedy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit